Marcin Hakiel przeszedł prawdziwą metamorfozę. "Miłość Panu służy"

Autor:
Norbert
Żyła
Marcin Hakiel

Marcin Hakiel przez ostatnie lata bardzo się zmieniał. Znany tancerz jeszcze u boku Katarzyny Cichopek przechodził spore metamorfozy. Gwiazdor przez długie lata próbował różnych fryzur, szukając tej idealnej, która najlepiej pasowałaby do jego osobowości. Jednak dopiero po rozstaniu ze znaną aktorką zdecydował się na największą zmianę stylu.

Marcin Hakiel jest polskim tancerzem i choreografem, który zdobył popularność jako instruktor tańca towarzyskiego i występów w telewizyjnym show TVN "Taniec z Gwiazdami". Prywatnie jeszcze do niedawna tworzył szczęśliwe małżeństwo z Katarzyną Cichopek, niestety para się rozstała. Mają razem dwójkę dzieci.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Łukasz Urbański o modnych fryzurach na tegoroczne wakacje
Łukasz Urbański o modnych fryzurach na tegoroczne wakacje Łukasz Urbański, znany widzom TVN również z tego, że jest odpowiedzialny za metamorfozy uczestników programu "Top Model", w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedział o włosowych trendach na ten sezon, które z chęcią podchwyciły również gwiazdy.

Marcin Hakiel przeszedł metamorfozę

Marcin Hakiel poznał Katarzynę Cichopek jesienią 2005 roku w trakcie nagrywania programu tanecznego. Para w telewizyjnym show poradziła sobie świetnie do tego stopnia, że wygrała główną nagrodę. Wkrótce okazało się, że aktorka i tancerz stanowią rewelacyjną parę nie tylko na tanecznym parkiecie, ale również i w życiu.

Marcin Hakiel przez lata szukał swojego stylu. Tancerz wielokrotnie pokazywał się publicznie u boku Katarzyny Cichopek w wielu różnych fryzurach. Na początku, gdy się poznali, na głowie tancerza można było dostrzec krótko przystrzyżone włosy, jednak z czasem zaczęło się to zmieniać.

Podczas Wyborów Miss Polonia 2020 Marcin Hakiel zaprezentował włosy aż do ramion. Już rok później tancerz pokazał się publicznie w trackie wydarzenia Flesz Fashion Night 2021 jedynie w modnej grzywce. Po gługich włosach męża Katarzyny Cichopek nie było aani śladu.

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek
Marcin Hakiel u boku Katarzyny Cichopek w 2020 r. oraz w 2021 r. Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek Źródło: MWMEDIA

Metamorfoza Marcina Hakiela po rozstaniu z Katarzyną Cichopek

Jednak swoją największą metamorfozę Marcin Hakiel przeszedł dopiero po niedawnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek. W marcu 2022 r. czyli niedługo potem gdy tancerz znowu stał się singlem, zaskoczył wszystkich nie tylko diametralnym cięciem. To nie wszystko! Gwiazdor zdecydował się na zmianę koloru włosów na jasny blond.

W wywiadzie podczas programu "Miasto kobiet" opowiedział o tym, że przez nerwy bardzo zmieniła się jego sylwetka. Przy okazji zdradził, jak doszło do rozjaśnienia włosów oraz powiedział jak na jego metamorfozę zagregowały dzieci.

"Przez duże nerwy zacząłem chudnąć i w sumie coś, co mnie trzymało to treningi. Treningi, które też już miałem wcześniej, ale trochę je zintensyfikowałem w trakcie tych problemów. Właściwie co drugi dzień bywałem na sali treningowej, to było super. Pewnego dnia poczułem, że muszę coś zrobić. Pojechałem ściąć te włosy i sobie je zrobiłem na biało. Czułem się inaczej. Przez jakiś czas było okej. Nie wiem, to nie jest tak, że mam to jakoś przemyślane. Białe włosy ściąłem, bo córka pewnego dnia jak ją kładłem spać, to mówi: "wiesz co tata, kurczę, już te białe włosy to nie za bardzo". Następnego dnia maszynką "opitoliłem" i nie było białych włosów" - mówił Marcin Hakiel w trakcie wywiadu.

Nowa miłość bardzo pozytywnie wpłynęła na Marcina Hakiela. Tancerz u boku tajemniczej partnerki prezentuje swój naturalny kolor włosów. Po dodawanych przez niego zdjęciach można wywnioskować, że w takiej wersji siebie czuje się najlepiej.

"Z miłością Panu do twarzy" - czytamy w komentarzach pod jego postami.

"Widać szczęście, spokój. Miłość Panu służy" - napisała jedna z internautek.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości