Marcin i Jędrzej Hycnarowie o braterskiej relacji. Powiedzieli o zazdrości i rywalizacji

Marcin i Jędrzej Hycnarowie o braterskiej relacji
Marcin i Jędrzej Hycnarowie o braterskiej relacji
Źródło: MW MEDIA/x-news
Marcin i Jędrzej Hycnarowie to jeden z najpopularniejszych braterskich duetów na polskim ekranie. Mało kto wie, że panowie są ze sobą spokrewnieni. W ostatnim wywiadzie opowiedzieli o swojej relacji. 14-letnia różnica wieku wpłynęła na korzyść?

Marcin Hycnar już od wielu lat gości na ekranach. Od kilku lat aktor wykłada również na kierunku aktorstwo w Akademii Teatralnej w Warszawie, a ponadto przez dwa lata był dyrektorem Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Wojtek Cugowski o zawieszeniu zespołu Bracia i solowej karierze.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin i Jędrzej Hycnarowie o braterskiej relacji

Jędrzej Hycnar to młodszy o 14 lat brat Marcina Hycnara, który poszedł w ślady starszego rodzeństwa i został aktorem. Na swoim koncie ma już role w produkcjach takich jak "Piłsudski", "Żywioły Saszy - Ogień", "Receptura", "Bracia" czy "Zakochani po uszy".

Ostatnio panowie udzielili wywiadu dla magazynu "Twój styl", w którym uchylili rąbka tajemnicy i powiedzieli nieco więcej o swojej relacji. Warto zaznaczyć, że aktorzy niezwykle cenią sobie prywatność, a takie wyznania to dla nich rzadkość.

"Poza tym, że Jędrek jest dużo młodszym, niebieskookim i dosyć wysokim – przynajmniej z mojej perspektywy – blondynem? Na pewno jestem bardziej introwertyczny" - powiedział Marcin Hycnar o bracie.

Dalej dodał:

"Różnimy się też ogólnożyciowym 'ogarnianiem'. Ja muszę mieć kalendarz, plan, ustalone godziny na wszystko, żeby się nigdzie nie spóźnić. Dzienny grafik rozpisuję co do minuty, z wyprzedzeniem kupuję bilety, gdy mam gdzieś jechać. Brat ma bardziej swobodne podejście do czasu, eufemistycznie mówiąc" - powiedział Marcin Hycnar.

Marcin i Jędrzej Hycnarowie
Marcin i Jędrzej Hycnarowie
Marcin i Jędrzej Hycnarowie
Źródło: MWMEDIA

Jędrzej Hycnar o byciu aktorem

Jędrzej Hycnar wyznał, że kiedy miał dużo propozycji filmowych, myślał, że tak będzie już zawsze.

"Kiedy grałem w dwóch serialach, a byłem tuż po 'Recepturze', czyli miałem ciąg trzech dużych projektów i w planach były już dwa spektakle, poczułem się jak mistrz świata. Trudno mi było znaleźć dzień bez pracy. Za to przez ostatni rok nie byłem na planie zdjęciowym ani razu. Udało mi się zrobić dwie premiery w teatrze, więc nie narzekam, ale rok 2022 był trudny. Wydawało mi się, że propozycje będą przychodzić do mnie same, a zetknąłem się z trudną rzeczywistością. Dzisiaj wiem, że ten 'pełny' rok mnie rozleniwił. A w zawodzie aktorskim cały czas trzeba być aktywnym, gotowym na nowe. Szczególnie kiedy nie ma się etatu. Ta obserwacja uodparnia na wodę sodową. W końcu się ogarnąłem. To była ważna lekcja i dobrze, że się zdarzyła" - powiedział młodszy z braci.

Marcin Hycnar powiedział również, czego zazdrości młodszemu bratu.

"Jędrek ma ogromną łatwość bycia przed kamerą. Ona lubi go bardziej niż mnie. I po wiem szczerze: też bym tak chciał! Prywatnie również czegoś tam mu zazdroszczę, ale zachowam to dla siebie. Poza tym Jędrek ma coś takiego, że jeżeli na horyzoncie pojawia się sprawa, na której mu naprawdę zależy, poruszy niebo i ziemię, żeby dotrzeć do celu. Dla mnie to imponujące. Wiele razy sądziłem, że z jego charakterem czegoś nie uda mu się ukończyć, dopiąć, a jednak ma w sobie zaskakującą determinację i dociera do mety. Tylko musi mu zależeć" - dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości