Marcin Prokop o relacji z bratem. "Znosi moje żenujące żarty i upokorzenia z godnością"

Marcin Prokop
Marcin Prokop podróżuje z bratem. Zdradził jego liczne przywary
Źródło: MWMEDIA
Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy i prezenterów w Polsce. Nie każdy wie, że mężczyzna ma brata. Marcin Prokop w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz zdradza, dlaczego Sebastian Prokop jest najlepszym towarzyszem podróży.

Marcin Prokop od lat związany jest ze stacją TVN. Aktualnie współprowadzi poranny program "Dzień Dobry TVN" oraz jest konferansjerem na licznych wydarzeniach organizowanych przez stację. Od pierwszej edycji występuje ponadto w roli prowadzącego w programie "Lego Masters".

Prywatnie Marcin Prokop jest mężem Marii Prażuch-Prokop oraz ma córkę Zosię. Dziennikarz pielęgnuje relację z 10 lat młodszym bratem Sebastianem Prokopem. Panów łączą nie tylko wspólne pasje oraz biznes, ale również zamiłowanie do podróży. Wspólnie zrealizowali program "Niezwykłe Stany Prokopa", w którym to podróżowali po Stanach Zjednoczonych. W minione wakacje natomiast przemierzali Bałkany, a relacją z wyjazdu podzielili się za pośrednictwem serwisu YouTube.

LM_PROKOP_PODROZEBRAT
Marcin Prokop podróżuje z bratem. Zdradził jego liczne przywary
Marcin Prokop
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin Prokop o podróżowaniu z bratem

Marcin Prokop w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz przyznaje, że to nie koniec wspólnych podróży. Dziennikarz, z charakterystycznym dla siebie przymrużeniem oka, opowiada o licznych zaletach młodszego brata. Jak się okazuje, jest dla niego wymarzonym towarzystwem.

- Mój brat jest optymalnym wyborem podróżniczym. Po pierwsze nigdy nie zabiera ze sobą więcej niż trzech rzeczy, więc pakujemy się do jednej torby. Po drugie niewiele mówi w podróży, a cenię sobie to milczenie, zwłaszcza że siedzimy razem obok siebie przez 3 tygodnie i ktoś, kto byłby zbyt rozgadany, mógłby wpływać na mnie nerwowo i mógłbym chcieć mu zrobić jakąś krzywdę. Po trzecie niewiele je i niewiele oczekuje od rzeczywistości. Po czwarte znosi wszystkie moje żenujące żarty i upokorzenia z godnością. No i co jeszcze, jakie ma zalety? No i z moim bratem, a wiadomo, że rodzinę trzeba wspierać i w polityce, i w telewizji - mówi.

Więcej o Marcinie Prokopie przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl.

Marcin Prokop brat. Kim jest Sebastian Prokop?

Sebastian Prokop jest młodszy od prezentera o 10 lat. Podobnie jak starszy brat, zawodową drogę związał z szeroko pojętymi mediami. Jest właścicielem dwóch firm: Prokopstudio.pl i Powerspeech.pl, z którymi współpracują m.in. Anna Kalczyńska czy Dorota Wellman. Choć Sebastian Prokop stroni od występów przed kamerą, lubi stać za nią. Bracia mieli okazję współpracować, kiedy to wybrali się w podróż po Stanach Zjednoczonych, którą relacjonowali w programie "Niezwykłe Stany Prokopa".

"Sebastian niezręcznie i nienaturalnie czuje się przed kamerą. Trudno jednak było go całkowicie 'schować', bo skoro całą produkcję ogarniamy tylko we dwóch, to siłą rzeczy jego postać przemazuje się w różnych scenach. Ponieważ w programie często zwracam się do niego, a on mi odpowiada spoza kadru, to uznaliśmy, że potraktujemy go trochę jak Stiga w 'Top Gear" - powiedział Marcin Prokop w rozmowie z Plejadą.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości