Margot Robbie nie zawsze była jak "Barbie". Przed laty kochała mroczny styl

Margot Robbie
Margot Robbie kiedyś prezentowała zupełnie inny styl
Źródło: Getty Images Europe
Margot Robbie ostatnio znana z roli "Barbie" nie zawsze prezentowała taki słodki, dziewczęcy styl. Niewiele osób wie, że przed laty ta hollywoodzka gwiazda ubierała się w znacznie bardziej mroczne barwy. Jak wyglądała?

Margot Elise Robbie to australijska aktorka urodzona w rodzinie o szkockich korzeniach. Jej matka, Sarie Kessler, jest fizjoterapeutką, a ojciec, Doug Robbie. Ma dwóch braci i jedną siostrę. Margot ukończyła Somerset College w Mudgeeraba, Queensland, gdzie wychowywała się na farmie dziadków. Późnej artystka przeniosła się do Melbourne, Victoria, aby rozpocząć karierę aktorską.

Resztę artykuł przeczytasz pod materiałem wideo:

Wojciech Łozowski o tym, jakim był nastolatkiem
Wojciech Łozowski o tym, jakim był nastolatkiem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Margot Robbie pokazała zdjęcie sprzed lat

Margot Robbie w jednym z programów podzieliła się niedawno zdjęciem z czasów nastoletnich, ukazując tym samym swoją niezwykłą metamorfozę. W młodości, pod wpływem fascynacji muzyką heavy metal aktorka zdecydowała się na drastyczne zmiany w wyglądzie. Farbowała włosy na czarno, a nawet ścinała je żyletką, co jak sama twierdzi, stanowiło o jej gotyckim stylu.

"Słuchałam tylko heavy metalu, farbowałam włosy na czarno i obcinałam je żyletką. Można powiedzieć, że do pewnego stopnia byłam gotką. Wciąż lubię tę muzykę" - powiedziała gwiazda w rozmowie z Elle.

W wywiadzie dla Jimmy'ego Kimmela Margot Robbie wyznała, że przez pewien czas nosiła okulary. Co ciekawe, to nie dlatego, że miała problemy ze wzrokiem, ale z czystego zamiłowania do sagi o Harrym Potterze. Chciała upodobnić się do ulubionego bohatera, co wymagało od niej nawet okłamania rodziców i okulisty.

"Barbie" zawitała do Europy

W najnowszym dziele reżyserskim Grety Gerwing Margot Robbie wcieliła się w rolę ikonicznej Barbie, znanej na całym świecie lalki-symbolu popkultury. Pomimo iż wspomniana postać jest powszechnie rozpoznawalna, to kampania promocyjna filmu jest prowadzona z wielkim rozmachem. W głównych rolach wystąpili znany aktorzy Margot Robbie i Ryan Gosling.

Film miał swoją premierę w Los Angeles, po czym nadszedł czas na Europę. Oficjalne pokazanie produkcji odbyło się w Londynie, gdzie obecni byli nie tylko aktorzy grający główne role, ale także reżyserka Greta Gerwing. Margot Robbie ponownie zaskoczyła swoją stylizacją, która była wyraźnym nawiązaniem do kultowych kreacji Barbie.

Margot Robbie postawiła na preferowany przez Barbie kolor — różowy! Długiej sukience z trenem nadała wyjątkowego charakteru za pomocą puszystej białej narzutki. Na uwagę zasługują także sznur pereł i długie białe rękawiczki, które dopełniły całość stylizacji. Ryan Gosling także zaskoczył swoją kreacją, wybierając na tę okazję garnitur w odcieniu miętowym.

Margot Robbie
Margot Robbie i Ryan Gosling zaprezentowali perfekcyjne stylizacje podczas premiery "Barbie"
Margot Robbie
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości