Maria Sharapova jest w ciąży. Pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Maria Sharapova jest w ciąży. Kim jest ojciec dziecka?

Maria Sharapova jest w ciąży. Tenisistka ogłosiła, że spodziewa się dziecka w dniu swoich 35. urodzin. Rosjanka podzieliła się z fanami fotografią, na której widać już zaokrąglony brzuszek. Ojcem dziecka jest narzeczony gwiazdy - brytyjski biznesmen.

Maria Sharapova wkroczyła w nowy etap życia. Od czterech lat pozostaje w związku z Alexandrem Gilkesem, z którym pojawia się od czasu do czasu na branżowych imprezach. Zakochani są zaręczeni i niedługo zostaną rodzicami. Tenisistka długo nie deklarowała się jasno w sprawie zakończenia kariery i poświęceniu życiu rodzinnemu. W wywiadzie w 2008 roku przyznała, że nie zamierza grać przez dalsze dziesięć lat, bo myśli już o mężu i gromadce dzieci. Kilka lat później stwierdziła, że będzie czynna w sporcie, dopóki ta aktywność będzie jej sprawiać przyjemność. Ostatecznie zakończyła karierę w lutym 2020 r.

Maria Sharapova ogłosiła, że jest w ciąży. Pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Maria Sharapova opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją uśmiechniętą na plaży, trzymającą się za brzuszek. Tenisistka oznaczyła w poście swojego ukochanego. Dodała uroczy opis.

"Cenne początki. Jedzenie tortu urodzinowego za dwoje zawsze było moją specjalnością" - napisała.

Zdjęcie Sharapovej kilka godzin po opublikowaniu polubiło już ponad 195 tys. osób. Gratulacje parze przyszłych rodziców złożyła m.in. aktorka Lily Collins - córka Phila Collinsa.

"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży
"ŚOPW". Aneta Żuchowska o powiększeniu rodziny i drugiej ciąży Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Co łączy narzeczonego Marii Sharapovej z brytyjską rodziną królewską?

Partner Marii Sharapovej jest znajomym księcia Harry'ego i Williama, których poznał w trakcie nauki w Eton College. Brytyjczyk ma za sobą małżeństwo z Mishą Nonoo — projektantką mody, która tworzy dla Meghan Markle. To właśnie ona miała poznać księcia Harry'ego z amerykańską aktorką. Gilkes i Nanoo rozwiedli się w 2017 roku.

Alex Gilkes był prezesem internetowego domu aukcyjnego sztuki i przedmiotów kolekcjonerskich Paddle8. Zrezygnował z tej roli i założył nowy biznes. Dwa lata temu oświadczył się Marii i opublikował na Instagramie romantyczny wpis.

"Dziękuję, że uczyniłaś mnie bardzo szczęśliwym chłopcem i powiedziałaś 'tak'. Nie mogę doczekać się życia, w którym będę Cię kochać i uczyć się od Ciebie" - wyznał Alex Gilkes.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości