Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny na bajecznych wakacjach! Polecieli prywatnym samolotem

Marina Łuczenko poleciała na wakacje prywatnym samolotem
Marina Łuczenko poleciała na wakacje prywatnym samolotem
Źródło: MWMEDIA
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wybrali się wraz z synem na zagraniczne wakacje. Gwiazdy, chcąc uniknąć tłoku, wybrały lot prywatnym samolotem. Doświadczenia z podróży Marina Łuczenko zrelacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wokalistka Marina Łuczenko i bramkarz Wojciech Szczęsny są parą od 2013 roku. Uznawani są za jedną z najgorętszych par rodzimego show-biznesu, jednak ze względu na pochodzenie piosenkarki i zawód jej męża popularnością cieszą się także poza granicami Polski. Para długo ukrywała związek, a ich ślub prawie do końca owiany był tajemnicą. Pobrali się w 2016 roku w Grecji. Dwa lata później doczekali się syna Liama.

Marina Łuczenko z rodziną na zagranicznych wakacjach

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się plotka, jakoby sławna para zakupiła posiadłość w hiszpańskiej Marbelli. Sami zainteresowani nie komentowali doniesień, jednak niektóre szczegóły wyszły na jaw po tym, jak ich przyjaciele zrelacjonowali pobyt za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak widać, w dzisiejszych czasach trudno jest zachować dyskrecję. Najwyraźniej Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny stęsknili się za ciepłym klimatem i ponownie wyjechali z Polski, zabierając ze sobą synka.

Marina Łuczenko jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, więc na jej koncie na Instagramie nie mogło zabraknąć pełnej relacji z podróży. Choć wakacje dopiero się zaczęły, fani już mogli zaczerpnąć z luksusów Państwa Szczęsnych. Wokalistka i piłkarz postawili na lot prywatnym samolotem. Podczas podróży popijali prawdopodobnie alkoholowe trunki z kryształowych kieliszków. Wybór prywatnego rejsu pozwolił im na zachowanie prywatności i uniknięcie przeciskania się w drodze do toalety u znacznie tańszego przewoźnika.

Relację z lotu możecie zobaczyć na profilu MaRiny na Instagramie. To na pewno nie koniec materiałów z długo wyczekiwanych wakacji.

Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marina Łuczenko - kariera

Marina Łuczenko jest polską wokalistką urodzoną w 1989 roku. Z pochodzenia jest Ukrainką, jednak jej rodzina przeprowadziła się do Polski, gdy piosenkarka miała zaledwie 2 lata. Marina Łuczenko występuje pod pseudonimem scenicznym "MaRina". Wokalistka pierwsze kroki na scenie stawiała jako dziecko, a jej kariera rozwijała się w szybkim tempie. Zrealizowała 3 albumy studyjne, a w 2008 roku wzięła udział w tanecznym show "Taniec z gwiazdami".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości