Marina Łuczenko opowiedziała o małżeństwie z piłkarzem. "Niewiele osób wie, ile trzeba poświęcić..."

Marina Łuczenko-Szczęsna
Marina Łuczenko-Szczęsna opowiedziała o swoim życiu u boku Wojciecha Szczęsnego
Źródło: MWMEDIA
W jednym z najnowszych wywiadów Marina Łuczenko-Szczęsna opowiedziała o tym, jak musiała podporządkować swoje życie karierze piłkarskiej męża. Gwiazda zaznaczyła, jak ważna w jej życiu z Wojciechem Szczęsnym jest dobra organizacja czasu. Przy okazji artystka opowiedziała o tym, jak znosi samotność, gdy ukochany pochłonięty jest wypełnianiem zobowiązań zawodowych.

Marina Łuczenko-Szczęsna jest znaną polską artystką i autorką tekstów. Gwiazda swoją karierę zaczynała w Teatrze Buffo w Warszawie. Wkrótce potem wystąpiła w programie TVN "Taniec z gwiazdami", a zaledwie rok później wcieliła się w postać Amandy w serialu "39 i pół". Rola u boku Tomasza Karolaka oraz hity takie jak "Glam Pop", czy "Pepper Mint" przysporzyły jej sporej popularności w naszym kraju.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marina Łuczenko o swojej codzienności w Turynie

Marina Łukczenko-Szczęsna udzieliła wywiadu magazynowi "Viva!". W trakcie rozmowy gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego życia u boku Wojciecha Szczęsnego, z którym od kilku miesięcy mieszka w Turynie. Artystka wraz z mężem i synkiem Liamem mieszka w luksusowej willi. W trakcie wywiadu opowiedziała o tym, jak aktualnie wygląda jej codzienność.

"Gdy jesteśmy w Turynie, jeśli Wojtek akurat nie nocuje w hotelu, zawsze razem jemy śniadanie. Potem w drodze na trening mąż odwozi Liama do przedszkola. Popołudnia spędzamy razem we trójkę. Liam uwielbia golfa. Tą pasją zaraził go Wojtek, więc sobie razem grają. Czasem idziemy na basen, a czasem na lody włoskie. Spacerujemy po parku z naszym psem. Liam szaleje na hulajnodze albo na rowerze. Niestety Wojtka nie ma w każdy weekend i w środku tygodnia, bo gra mecze. Wtedy jesteśmy z Liamkiem sami" - powiedziała w trakcie rozmowy z magazynem gwiazda.

Jak w trakcie rozmowy Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła również, że Wojciech Szczęsny o tym, iż będzie miał dzień wolny, czasem dowiaduje się dzień przed, dlatego małżeństwu ciężko jest cokolwiek zaplanować.

"Chciałabym czasem móc sobie zaplanować, że w weekend zrobimy coś fajnego we trójkę, albo gdzieś polecieć na majówkę. Niestety Wojtek o dniu wolnym dowiaduje się dzień przed. A i tak musi wtedy przeznaczyć go na regenerację" - powiedziała artystka.

Marina Łuczenko opowiedziała o tym, jak znosi samotność

W trakcie rozmowy z magazynem Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła, że stara się korzystać z każdej chwili, którą może spędzać u boku zajętego zawodowymi zobowiązaniami męża. Artystka opowiedziała również, że jej życie z Wojtkiem Szczęsnym w Turynie znacznie różni się od tego, które prowadzili w innych miejscach na świecie, w jakich mieli okazje mieszkać.

"Wojtek jest świetnym ojcem i mężem. Gdy jesteśmy razem, mamy cudowny czas, ale przez nasze życie zawodowe tak naprawdę są to momenty. Nauczyliśmy się nimi cieszyć. Łapiemy te wspólne chwile. Bardzo doceniam to, co mam. Wiem, że są miliony osób na świecie, dla których los nie był łaskawy. Niewiele osób jednak wie, jak naprawdę wygląda życie z piłkarzem światowej sławy. I ile trzeba poświęcić, żeby to mogło „działać”. Gdy poznałam Wojtka, grał w Arsenalu, mieszkał w Londynie. Tam panowały zupełnie inne zasady niż we Włoszech. Jak choćby ten jeden dzień wolny po meczu. Poza tym znam język angielski, miałam tam znajomych, producenta. W Turynie jest zupełnie inaczej" - powiedziała artystka.

Marina Łuczenko-Szczęsna w rozmowie z magazynem opowiedziała również o tym, jak ważna jest organizacja czasu, gdy tworzy się rodzinę ze znanym piłkarzem. Przy okazji gwiazda podkreśliła, że ważna jest dla nie niezależność oraz spełnienie zawodowe. Artystka stara się nie rezygnować ze swoich planów związanych z rozwijaniem kariery, a połączyć je z życiem prywatnym u boku sportowca.

"[...] Nie rezygnuję ze swojej pracy, a to wymaga dobrej organizacji. W miarę możliwości wszystko udaje się pogodzić. Miłość, rodzina od zawsze była moim marzeniem. Ale rodzice od dziecka uczyli mnie, że muszę być niezależna, również finansowo. Uważam, że ma to ogromny wpływ na samopoczucie kobiety. Kobieta spełniająca się zawodowo buduje zupełnie inną relację. Dlatego staram się logistycznie połączyć pracę z życiem prywatnym, bo to klucz do fajnego związku. Jak widać, jestem skuteczna, bo obchodzimy z Wojtkiem w tym roku 10. rocznicę (śmiech). [...] Z moim mężem jesteśmy zupełnie inni i teoretycznie z różnych światów. Udało nam się jednak stworzyć swój odrębny, mały świat, w którym jesteśmy tacy zwyczajni i normalni" - zdradziła w trakcie rozmowy z magazynem wokalistka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości