Marina Łuczenko-Szczęsna o mężu. "Wojtka nie ma w każdy weekend i w środku tygodnia"

Marina Łuczenko-Szczęsna o życiu z piłkarzem
Marina Łuczenko-Szczęsna o życiu z piłkarzem
Źródło: Mw Media/ Getty Images
Marina Łuczenko-Szczęsna od 10 lat jest związana z Wojciechem Szczęsnym. W najnowszym wywiadzie piosenkarka powiedziała o trudach życia ze sportowcem. Rodzina bardzo mało czasu spędza razem, jednak za jakiś czas ma się to zmienić.

Marina Łuczenko-Szczęsna zaczęła spotykać się z Wojciechem Szczęsnym w 2013 r. Po dwóch latach zakochani zaręczyli się, a w 2016 r. wzięli ślub. Niedługo potem na świecie pojawił się ich ukochany syn Liam. Artystka bardzo wspiera swojego męża i kibicuje mu w jego pracy.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Gwiazdy o zdrowiu psychicznym Polaków. 1,5% podatku dla Fundacji TVN

Marina Łuczenko-Szczęsna o życiu z piłkarzem

Wojciech Szczęsny gra na pozycji bramkarza w Reprezentacji Polski, a także we włoskim klubie Juventus. Przez częste mecze i treningi piłkarza często nie ma w domu. Właśnie o tym w ostatnim wywiadzie powiedziała jego żona, zaznaczając, że kiedy się z nim wiązała, wiedziała, że tak będzie wyglądać jej życie.

Marina Łuczenko-Szczęsna udowadnia, że jeśli tylko się chce, można pogodzić bycie żoną i mamą z prężnie rozwijającą się karierą muzyczną.

"W miarę możliwości wszystko udaje się pogodzić. Miłość, rodzina od zawsze była moim marzeniem. Ale rodzice od dziecka uczyli mnie, że muszę być niezależna, również finansowo. Uważam, że ma to ogromny wpływ na samopoczucie kobiety. Kobieta spełniająca się zawodowo buduje zupełnie inną relację. Dlatego staram się logistycznie połączyć pracę z życiem prywatnym, bo to klucz do fajnego związku. Jak widać, jestem skuteczna, bo obchodzimy z Wojtkiem w tym roku 10. rocznicę" - powiedziała w rozmowie z "Vivą!".

Marina Łuczenko-Szczęsna o planowaniu wolnego czasu

Marina Łuczenko-Szczęsna powiedziała również, jak wygląda jej życie u boku piłkarza.

"Gdy jesteśmy w Turynie, jeśli Wojtek akurat nie nocuje w hotelu, zawsze razem jemy śniadanie. Potem w drodze na trening mąż odwozi Liama do przedszkola. Popołudnia spędzamy razem we trójkę. Liam uwielbia golfa. Tą pasją zaraził go Wojtek, więc sobie razem grają. Czasem idziemy na basen, a czasem na lody włoskie. Spacerujemy po parku z naszym psem. Liam szaleje na hulajnodze albo na rowerze. Niestety Wojtka nie ma w każdy weekend i w środku tygodnia, bo gra mecze. Wtedy jesteśmy z Liamkiem sami" - dodała.

Jak na razie małżeństwo nie może zaplanować wolnego czasu, bowiem wszystko potrafi zmienić się z dnia na dzień.

"Chciałabym czasem móc sobie zaplanować, że w weekend zrobimy coś fajnego we trójkę, albo gdzieś polecieć na majówkę. Niestety Wojtek o dniu wolnym dowiaduje się dzień przed. A i tak musi wtedy przeznaczyć go na regenerację" - wyznała artystka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Mw Media/ Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości