Marina rzadko pokazuje brata. Żenia Łuczenko wspiera ją od lat

Marina Łuczenko ma kochającą rodzinę
Marina Łuczenko ma kochającą rodzinę
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Marina Łuczenko na co dzień może liczyć nie tylko na wsparcie Wojciecha Szczęsnego, ale także swojej rodziny. Wokalistka ma bardzo bliskie relacje z rodzicami i bratem, który stroni od mediów. Jak wygląda Żenia Łuczenko?

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny nie schodzą z nagłówków gazet, a wszystko przez trwające Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Reprezentacja Polski odpadła już z mundialu, a jednym z bohaterów wydarzenia został okrzyknięty właśnie Wojciech Szczęsny. Fani byli wzruszeni tym, jak silna łączy go więź z żoną. Marina Łuczenko na co dzień może też liczyć na wsparcie brata i rodziców.

Natasza Urbańska o relacjach z siostrą. Są swoim przeciwieństwem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kim jest brat Mariny Łuczenko? Od zawsze wspiera sławną siostrę

Marina jest bardzo związana z bratem, który ma na imię Żenia. Mężczyzna nie jest aktywny w sieci i niestety niewiele o nim wiadomo, ponieważ jego sławna siostra stara się chronić jego życie prywatne. Marina Łuczenko wspomniała o nim tylko w jednym wywiadzie i zdradziła wówczas, że Żenia Łuczenko może pochwalić się 20-letnim stażem w związku.

Mężczyzna wiele lat temu wziął ślub z ukochaną żoną Mają, z którą doczekał się dwójki dzieci. Córeczka pary, Amelia, kiedyś zagościła nawet na Instagramie Mariny Łuczenko.

"Moja ukochana mała księżniczka. Patrzcie, jak rośnie" - pisała wówczas wokalistka.

Żona Wojciecha Szczęsnego tylko raz publicznie pokazała brata i zrobiła to podczas Q&A. Wówczas jeden z fanów poprosił ją o opublikowanie zdjęcia z rodziną.

"Z kochanym bratem i tatą w te święta" - napisała Marina Łuczenko.

Marina Łuczenko z bratem i ojcem
Marina Łuczenko z bratem i ojcem
Marina Łuczenko z bratem i ojcem
Źródło: Screen InstaStories

Marina Łuczenko ma bardzo silną więź ze swoją rodziną

Marina Łuczenko ma bardzo dobry kontakt z bratem oraz rodzicami. To właśnie Wasyl i Ałła Łuczenko wspierali wokalistkę przez całe jej życie. Ojciec żony Wojciecha Szczęsnego również pasjonuje się muzyką: śpiewa, a także gra na kilku instrumentach. Gdy zorientował się, że jego córka ma talent, porzucił własne marzenia i zaczął jej udzielać pierwszych lekcji śpiewu. Rok temu z okazji Dnia Ojca Marina Łuczenko pokazała na nagranie, na którym jej tata gra na ukulele, a ona śpiewa melodię do piosenki "Puszek okruszek".

Wyjątkową więź, jaką Marina Łuczenko ma z rodzicami, docenia jej słynny mąż. Warto dodać, że Wojciech Szczęsny lata temu zerwał kontakty ze swoim ojcem.

"Dlatego, że wychowywała mnie tylko mama, tym bardziej doceniam więź, jaką Marina ma ze swoimi rodzicami. Staliśmy się jedną wielką rodziną, pokochałem ich, a oni pokochali mnie. Bardzo to cenię" - wyznał piłkarz w wywiadzie dla magazynu "VIVA!".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości