Marina zabrała szwagra na ważną galę. Brat Wojciecha Szczęsnego to jego kopia

Marina i brat Wojciecha Szczęsnego razem na gali rozdania nagród
Marina i brat Wojciecha Szczęsnego razem na gali rozdania nagród
Źródło: MWMEDIA
Marina Łuczenko-Szczęsna pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu, gdzie zachwyciła swoją kreacją. Obok niej zabrakło jej męża, który po raz pierwszy otrzymał nominację do nagrody. Towarzyszyła jej za to jego wizualna kopia - brat Wojciecha Szczęsnego. Rodzeństwo jest do siebie niesamowicie podobne. Marina pokazała szwagra na Instagramie. Obaj bracia są związany z piłką nożną. Kiedyś w ich relację wkradła się zazdrość o sukcesy. Przeczytajcie do końca.

Elegancko ubrana Marina przybyła na ważne wydarzenie w towarzystwie swojego szwagra Jana Szczęsnego. Wojciech Szczęsny znalazł się w gronie osób nominowanych w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Roku 2022. 7 stycznia artystka reprezentowała męża na Gali Mistrzów Sportu. Pochwaliła się wspólną fotografią z bratem ukochanego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu
Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marina pokazała szwagra. Kim jest Jan Szczęsny?

Marina w rozmowie z "Party" wyjaśniła, dlaczego jej mąż nie mógł osobiście pojawić się na gali.

Wojtek w tym momencie gra ligowy mecz. Jestem zdenerwowana moją obecnością tutaj. Mój mąż jest pierwszy raz nominowany, więc musiałam się pojawić, poprosił mnie o to. Jestem ze szwagrem
- wyznała.

Jan Szczęsny również odziedziczył po ojcu pasję i talent do piłki nożnej. Niestety kontuzja nie pozwoliła mu rozwijać się w tym sporcie zawodowo.

"Zerwałem w barku wszystkie wiązania, wszystkie przyczepy, mięśnie [...] Źle spadłem na ziemię, połamałem bark. Po drugiej operacji usłyszałem, że jak dalej będę grał w piłkę, to moja ręka może stać się całkowicie niesprawna" - mówił w 2011 r. w rozmowie z portalem gol24.pl.

Jan Szczęsny przyznał, że przez chwilę był trochę zazdrosny o karierę brata.

W momencie, kiedy przytrafiła mi się ta kontuzja, Wojtek trafił do Arsenalu. Byłem zdołowany. Czułem to tak, jakby brat zgarnął mi tę szansę. Ale, oczywiście, nie miałem do niego pretensji
- dodał w tym samym wywiadzie.

Poniżej zdjęcie, które artystka udostępniła na Instagramie.

Marina pokazała brata Wojciecha Szczęsnego
Marina pokazała brata Wojciecha Szczęsnego
Źródło: Instagram @marina_official

Marina dumna z sukcesów męża

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Marina na Gali Mistrzów Sportu wyznała, że jest ogromnie dumna z sukcesów męża. Z całą rodziną przeżywała jego występ na Mistrzostwach Świata 2022.

"Jestem bardzo szczęśliwa, że jego poczynania na mundialu zostały tak fajnie docenione i został nominowany wśród takich wybitnych sportowców, jest to dla nas ogromny zaszczyt [...] Cieszę się, że został doceniony, bo myślę, że odwalił kawał dobrej roboty, zapisaliśmy się na kartach historii, jest to nasz wymarzony awans po tylu latach" - mówiła w "Party".

Gwiazda odpowiedziała na pytanie, czy czuje, że jej mąż został w Polsce "bohaterem narodowym" i, czy w ich życiu coś się zmieniło.

Dla mnie jest po prostu moim mężem, przyjacielem, partnerem, ojcem naszego synka, więc widzę, że rzeczywiście jest tutaj szał na niego ogromny w ostatnim czasie, cieszymy się po prostu, ale w naszym życiu niewiele się zmieniło
- podkreśliła w wywiadzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości