Marta Krupa w pierwszym wywiadzie po rozwodzie. "Wszystko robiłam dla męża"

Marta Krupa
Marta Krupa opowiedziała o rozwodzie
Źródło: MWMEDIA
Marta Krupa pierwszy raz odniosła się publicznie do zakończenia małżeństwa i depresji, z którą się borykała. Siostra Joanny Krupy wyznała, że korzystała z pomocy terapeuty i wie, że nie będzie zamykała się na relacje, które pomogą pojawić się w przyszłości. "Mówią, że miłość jest ślepa. Czasami myślisz, że jesteś naprawdę szczęśliwa, ale później zdajesz sobie sprawę, że to nie jest prawda".

Marta Krupa to modelka, aktorka, piosenkarka i osobowość medialna. Kilkakrotnie występowała w różnych produkcjach u boku starszej siostry Joanny. Jakiś czas temu zniknęła z mediów i usunęła się w cień show-biznesu. W pierwszym szczerym wywiadzie po rozpadzie związku wyznała, co przeżywała. 

TM_Krupa_zwiazek
Joanna Krupa o związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta Krupa o rozwodzie 

Marta Krupa w 2016 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem był amerykański kierowca wyścigowy Marco Andretti. Niestety małżeńska sielanka nie trwała długo, a para w 2021 roku oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie. W rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl opowiedziała o powodach, bólu i walce z depresją. 

"Na początku było bardzo ciężko. Miałam bardzo ciężki czas, bo byliśmy razem 10 lat. Ale teraz jestem bardzo szczęśliwa i kocham siebie. Pracuję nad sobą, żebym wciąż była mocna. Dużo koleżanek do mnie dzwoni i pytają mnie, co robię, że jestem taka szczęśliwa i uśmiechnięta, a ja mówię, że najważniejsze w życiu jest to, żeby dbać o siebie i myśleć o sobie. Ja byłam żoną, która wszystko robiła dla męża i zapomniałam o sobie. To jest najważniejsze, żeby nigdy o sobie nie zapomnieć. [...] Myślę, że terapii potrzebuje każdy. Niektórzy mówią, że nie, ale to mi bardzo dużo pomogło. Chodziłam do różnych terapeutów i bardzo to polecam" - wyznała. 

Siostra Joanny Krupy dodała także, że od swojego ukochanego oczekiwała wrażliwości i romantyzmu. Brak gestów świadczących o tych cechach doprowadził do rozwodu?

"Zawsze mówią, że miłość jest ślepa. Czasami myślisz, że jesteś naprawdę szczęśliwa, ale później zdajesz sobie sprawę, że to nie jest prawda. To, co zawsze chciałam, to żeby chłopak chociaż trzymał mi parasolkę. Ja jestem bardzo romantyczna, dla mnie to jest najważniejsze, żeby chłopak był wrażliwy tak jak ja. Żeby lubił pomagać dzieciom, zwierzątkom. To dla mnie jest najważniejsze" - dodała Marta Krupa.

Marta Krupa o miłości i nowych relacjach 

Marta Krupa podczas wywiadu wyjaśniła, że trudne doświadczenie z przeszłości nie będą dla niej przeszkodą w poszukiwaniu miłości. Jak twierdzi, gdy przyjdzie czas na nowe uczucie, będzie gotowa na to, by w pełni się temu oddać i cieszyć wyjątkowymi chwilami. 

"Nie wiem, jaki Bóg ma na mnie plan, ale ja jestem otwarta. Kiedy poznam chłopaka, który będzie mnie szanował, będzie mnie kochał, to jestem na to otwarta. Na razie pracuję nad sobą i kocham siebie. Kiedy przyjdzie ten czas to ok, jestem gotowa. Moje serce mógłby skraść mężczyzna, który będzie mnie motywował i wspierał" - wytłumaczyła modelka. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości