Marta Żmuda Trzebiatowska skomentowała plotki o kryzysie w związku

Marta Żmuda Trzebiatowska
Marta Żmuda Trzebiatowska skomentowała plotki o kryzysie w związku
Źródło: MWMEDIA
Marta Żmuda Trzebiatowska dba o swoją prywatność i nie dzieli się życiem rodzinnym w Internecie. Niedawno w mediach pojawiły się plotki o rzekomym kryzysie w jej małżeństwie. Aktorka postanowiła szybko uciąć spekulacje. "Wara od mojego małżeństwa" - napisała.

Marta Żmuda Trzebiatowska jest aktorką teatralną i telewizyjną. Popularność przyniosły jej rola Marty Orkisz w serialu "Teraz albo nigdy" oraz pierwszoplanowa rola w komedii romantycznej "Nie kłam, kochanie", w której wystąpiła u boku Piotra Adamczyka. W 2015 roku aktorka stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem został kolega z branży Kamil Kula. Para dba o swoją prywatność i rzadko publikuje informacje ze swojego życia prywatnego.

Marta Żmuda Trzebiatowska o kryzysie w małżeństwie

Jakiś czas temu media obiegła informacja o rzekomym poważnym kryzysie w małżeństwie aktorskiej pary. Jeden z tygodników poinformował, że "pierwsze zgrzyty" wynikają z podjęcia przez Martę Żmudę Trzebiatowską pracy w nowym projekcie, co wykluczyło ją z rodzinnych wakacji.

"Oboje wierzą z Kamilem, że uda im się przetrwać kryzys, bo chcieliby stworzyć związki takie, jak ich rodzice, którzy spędzili ze sobą całe życie" - można było przeczytać.

Choć aktorska para stroni od pokazywania swojego życia prywatnego, często odnosi się do pojawiających się w mediach plotek. Tak było i tym razem. Szczególnie że te niezwykłe doniesienia nie miały w sobie nawet krzty prawdy. Marta Żmuda Trzebiatowska jasno dała to do zrozumienia:

"Jako zodiakalny lew ujmę to krótko — wara od mojego małżeństwa i mojej rodziny!" - napisała na swoim instagramowym profilu.

Ponadto gwiazda opublikowała na swoim Instastory relację ze wspólnej podróży z Kamilem Kulą. W żartobliwy sposób skomentowała "gorące" plotki:

"Kryzys... ale ciągle razem. Ja i moja Kula u nogi. No przyczepił się jak rzep do psiego ogona i co zrobić, tylko kochać" - zażartowała.

Marta Żmuda Trzebiatowska o kryzysie
Marta Żmuda Trzebiatowska o kryzysie
Źródło: Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula - historia miłości

Poznali się w teatrze w 2013 roku. Marta Żmuda Trzebiatowska jest od Kamila Kuli kilka lat starsza. Na teatralnych deskach mieli za zadanie wcielić się w małżeństwo. W wywiadach aktorka przyznawała, że początkowo trudno było im stworzyć idealne warunki do współpracy.

"Kamil długo się nad wszystkim zastanawia, analizuje. Ja pracuję zupełnie inaczej. Jestem szybka i chyba dość bezkompromisowa w działaniu… Nie potrafiliśmy ze sobą pracować" - mówiła.

Ostatecznie nie dość, że udało im się osiągnąć kompromis na scenie, to zaczęli zauważać podobieństwa. Połączyły ich wspólne pasje, a przyjaźń przerodziła się w miłość. Dwa lata później, w 2015 roku, stanęli na ślubnym kobiercu. Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula dbają o prywatność. Doczekali się dwójki dzieci, jednak na próżno szukać ich zdjęć w mediach społecznościowych. Para czasami zjawia się na ściankach i chętnie pozuje do fotoreporterskich obiektywów.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości