Francuski dziennikarz zarzucił Annie Lewandowskiej zablokowanie transferu męża do Paryża. Trenerka zabrała głos

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska odpowiedziała na zarzuty francuskiego dziennikarza
Źródło: Getty Images
Francuskie media donoszą, że Robertem Lewandowskim był zainteresowany paryski klub - Paris Saint-Germain. Na drodze do połączenia losów najlepszego polskiego piłkarza z Francją miała rzekomo stanąć Anna Lewandowska. Trenerka odpowiedziała na zarzuty stawiane przez francuskiego dziennikarza.

Anna i Robert Lewandowscy są najgorętszą parą nie tylko polskiego show-biznesu. Dzięki wielkim sukcesom piłkarza para stała się popularna poza granicami kraju. Lewandowscy są małżeństwem od 2013 roku. Doczekali się dwóch córek: Klary i Laury. Anna Lewandowska nie jest tylko żoną piłkarza. Kobieta ma na koncie sukcesy sportowe, a teraz zajmuje się własnym biznesem związanym z fitnessem i dbaniem o sylwetkę.

Anna Lewandowska odpiera zarzuty francuskich mediów

Transfer Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do Barcelony był długo wyczekiwanym i najgłośniejszym transferem w historii polskiego sportu. Piłkarz przeprowadził się do słonecznej Hiszpanii i wraz z rodziną wije sobie gniazdko. Anna Lewandowska nieustannie kibicuje mężowi - nie mogło jej zabraknąć podczas debiutu Roberta Lewandowskiego na stadionie na Camp Nou. Na wydarzenie zabrała nawet jedną z córek.

Sielankę zakłóciły doniesienia z Francji. Tamtejsze media poinformowały, że paryski klub Paris Saint-Germain również miał być zainteresowany Robertem Lewandowskim. Co ciekawe, ich zdaniem to właśnie Anna Lewandowska miała zablokować transfer męża do Paryża.

Trenerka postanowiła skomentować szokujące doniesienia. W rozmowie z WP Sportowe Fakty przyznała:

"To bzdura. Rozmawialiśmy o różnych możliwościach, bo nie mogliśmy być pewni, jak to się skończy. Gdyby było trzeba, bez problemu odnalazłabym się także w Paryżu".

Dodała, że to do Roberta Lewandowskiego należała decyzja o tym, z którym klubem nawiąże współpracę. Piłkarz miał brać pod uwagę nie tylko swoją karierę, ale również dobrostan rodziny. Anna Lewandowska przyznała, że jej zadanie w całym tym zamieszaniu było bardzo konkretne.

"Wiedziałam, jakie jest moje zadanie - wprowadzić Roberta w stan spokoju. W domowy rytm. Wtedy czuje się najlepiej" - powiedziała.

Paulina Krupińska o wyjeździe Lewandowskich do Hiszpanii. "Będę częstym gościem"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do przyjaźni z Robertem i Anną Lewandowskimi. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie ukrywała, że trzyma kciuki za przeprowadzkę małżeństwa do Hiszpanii i zapowiedziała, że gdy wszystko się uda, będzie u nich częstym gościem. "Kocham Barcelonę" - mówiła.

Anna Lewandowska w Hiszpanii

Anna Lewandowska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, które wykorzystuje również jako miejsce pracy. Trenerka stara się być w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami oraz z ludźmi, którzy wykorzystując jej treningi i dietę postanowili zmienić swoją sylwetkę. Odkąd rodzina Lewandowskich przeprowadziła się do słonecznej Hiszpanii, możemy oglądać piękne krajobrazy i piaszczyste plaże, które teraz są dla Anny Lewandowskiej codziennością.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości