Gwiazdy

Martyna Byczkowska zyskała sławę po "Skazanej". Jaka jest prywatnie?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Martyna Byczkowska o roli w "Skazanej" i urodzie

Martyna Byczkowska zyskała sławę po roli Hani Mazur w serialu "Skazana". Aktorka wciela się w postać córki głównej bohaterki, którą gra Agata Kulesza. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl powiedziała, czy prywatnie jest podobna do swojej serialowej postaci.

Martyna Byczkowska w 2019 r. ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie na wydziale aktorskim. W listopadzie skończyła 27 lat. Na swoim koncie ma już kilka ról teatralnych, a także serialowych i filmowych. Jednak to właśnie dzięki roli Hani Mazur w serialu "Skazana" zyskała największą popularność.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Martyna Byczkowska o roli w "Skazanej"
Martyna Byczkowska o roli w "Skazanej" Martyna Byczkowska o roli w "Skazanej"

Martyna Byczkowska o roli w serialu "Skazana"

Jej postać właśnie kończy szkołę średnią, kiedy jej mama (w tej roli Agata Kulesza) trafia do więzienia pod zarzutem zabójstwa. Nastoletnia Hania nie wie, co myśleć o całej tej sytuacji, a dodatkowo przeciwko matce nastawią ją jej ojczym (w tej roli Michał Czernecki), który podstępem rozkochuje w sobie córkę swojej żony.

W drugim sezonie "Skazanej", który jest dostępny na Playerze, Hania trafia do więzienia. Tam napotyka kolejne problemy, a także niesprzyjające jej osoby jak Kosę (w tej roli Marta Malikowska), a także dyrektora więzienia (w tej roli Adam Woronowicz). Jak sobie poradzi w nowej rzeczywistości? Tego dowiedziecie się z kolejnych odcinków serialu.

Martyna Byczkowska w serialu "Skazana"
Martyna Byczkowska w serialu "Skazana" Martyna Byczkowska w serialu "Skazana" Źródło: x-news

Martyna Byczkowska strzeże swojej prywatności w mediach

Ostatnio w rozmowie z nami Marta Byczkowska powiedziała, czy prywatnie jest podobna do swojej serialowej postaci. Powiedziała również, dlaczego tak mało informacji jest o niej w sieci. 27-latka pilnie strzeże swojej prywatności.

- Na pewno pewne cechy mamy wspólne, to normalne przy tym, kiedy dostajemy jakąś postać. Czasami jest do nas bliżej, czasami dalej. Z Hanią na pewno różnię się wiekiem. Co do informacji w sieci, każdy nimi dysponuje jak lubi. Niektórzy uważają, że opowiadanie o swoim życiu publicznie jest dla nich ciekawe, dla mnie niekoniecznie — powiedziała.

Martyna Byczkowska często wciela się w role nastolatek, kiedy sama za 3 lata skończy 30 lat. Powiedziała, jak udaje się jej zachować tak młody wygląd.

- Geny mamy i taty. Zdrowa i ekologiczna dieta. Polecam jedzenie tego, co jest, rośnie blisko nas. Jeżeli coś urosło na ziemi, na której mieszkasz, to oznacza, że jest to dla ciebie najzdrowsze — dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości