Martyna Wojciechowska wyznała prawdę. "Słyszałam, że mamą nie będzie dane mi być"

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Źródło: MWMEDIA
Martyna Wojciechowska, jak przystało na rasową gwiazdę, postanowiła świętować urodziny córki za pośrednictwem mediów społecznościowych. Marysia skończyła właśnie 16 lat, a dumna mama przy okazji podzieliła się wyznaniem na temat początków ciąży. Okazało się, że lekarze nie dawali jej szans na potomstwo.

Martyna Wojciechowska spełnia się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Od wielu lat jest prezenterką i dziennikarką, a jej pozycję w branży ugruntowały autorskie programy, w tym popularne show "Kobieta na krańcu świata". Gwiazda angażuje się ponadto w liczne projekty społeczne oraz akcje charytatywne. Prywatnie spełnia się w roli dumnej mamy Marysi, która jest oczkiem w głowie dziennikarki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

31082023_WOJCIECHOWSKA_MARYSIA (1)
Martyna Wojciechowska o relacji z Marysią. "Nie wiedziałam, na czym polega zdrowe macierzyństwo"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Martyna Wojciechowska wspomina dzień, w którym dowiedziała się o ciąży

Martyna Wojciechowska w licznych wywiadach wielokrotnie pytana była o córkę. Wszystko wskazuje na to, że Marysia nie pójdzie w ślady mamy, a dziennikarka podkreśla, że nie ma zamiaru wpływać na jej decyzje. Zresztą nie tylko nastolatka wzbudza zainteresowanie mediów. Martyna Wojciechowska w 2014 roku poznała Kabulę, dziewczynkę-albinoskę, która przebywała w tanzańskim ośrodku dla dzieci z albinizmem i dzieci niedowidzących Buhangija Secondary School. Od tamtej pory dziennikarka opiekuje się dorosłą już kobietą, która spełnia marzenia i studiuje prawo.

W dniu urodzin Marysi prezenterka opublikowała specjalny wpis w mediach społecznościowych. Córka Martyny Wojciechowskiej właśnie skończyła 16 lat, w co dumna mama nie jest w stanie uwierzyć! Gwiazda zdecydowała się podzielić z fanami szczerym wyznaniem na temat początków ciąży.

Jeszcze chwilę temu nie mogłam w to uwierzyć. Upewniałam się z lekarzami, czy na pewno jestem w ciąży, bo przecież tyle razy od nich słyszałam, że mamą raczej nie będzie dane mi być. A dzisiaj moja córka kończy 16 lat
- napisała.

W dalszej części wpisu przyznała, że macierzyństwo to jedna z najtrudniejszych przygód w jej życiu. A ta wie, o czym mówi, w końcu zjeździła cały świat w poszukiwaniu wyjątkowych kobiet.

Znacznie trudniejsze niż zdobycie Mount Everestu i Korony Ziemi. Przecież nikt nas nie uczy tego, jak być rodzicem. Czasem wydaje nam się, że robimy coś najlepiej na świecie, a przecież jako dorośli również mamy prawo popełniać błędy. Wierzę, że warto być rodzicem uważnym, częściej pytać niż wygłaszać rady i zaciekawiać się światem swojego dziecka
- dodała.

Martyna Wojciechowska przyznała, że niegdyś to ona pokazywała córce świat, teraz to Marysia zaprasza ją do swojej rzeczywistości, ucząc mamę nowych rzeczy.

Martyna Wojciechowska o porażkach. Chce chronić przed nimi córkę?

Martyna Wojciechowska z doświadczenia wie, że rzeczywistość nie zawsze jest łatwa. Prezenterka, zarówno na zawodowej drodze, jak i w życiu prywatnym musiała radzić sobie z trudnymi sytuacjami. Czy jako doświadczona mama chciałaby ustrzec córkę przed niebezpieczeństwami? W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznaje, że nie jest to możliwe, bowiem wiele kwestii zwyczajnie nie zależy od nas samych.

Obawiam się, że nie mam takiej władzy i możliwości. Przed wieloma rzeczami po prostu nie jesteśmy w stanie się uchronić. Są wypadki losowe, zdarzają się różne sytuacje. Ludzie czasem nas zawodzą. Ludzie przychodzą i odchodzą. I tak jest. Czasem nie ma co do tego dorabiać wielkiej teorii, wielkiej filozofii. Nie zastanawiać się dlaczego, po co. Czasem niektóre rzeczy po prostu się dzieją. Ja jako 49-letnia osoba mam to doświadczenie i wiedzę i na pewno jest mi łatwiej. Ale zachęcam też moją córkę do takiego myślenia o życiu, że pewne rzeczy się po prostu dzieją. Trzeba je zaakceptować, zastanowić się jak możemy zachować się w przyszłości, żeby pewnych sytuacji uniknąć, ale pewnych po prostu nie unikniemy
- powiedziała Martyna Wojciechowska.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości