Gwiazdy

Mąż Lary Gessler przebywał w szpitalu. "Potrzebowałem pomocy"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Piotr Szeląg trafił do szpitala

Piotr Szeląg zdobył się ostatnio na podsumowanie ostatniego miesiąca w swoim życiu. Mąż Lary Gessler we wpisie na Instagramie zwrócił się do swojego miesięcznego synka Bernarda i zaznaczył, że był to dla niego "szalony" czas. Dodał również, że aby wyhamować, potrzebował pomocy i pokazał zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

Lara Gessler i Piotr Szeląg w październiku 2020 r. powitali na świecie córkę - Nenę. Para jeszcze w czasie trwania ciąży wzięła ślub, jednak jak sami powtarzali, był on jedynie dla rządu. Ponad rok później, bo już w grudniu 2021 r. Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub w Zakopanem w gronie najbliższych i przyjaciół.

Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef"
Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotr Szeląg trafił do szpitala

Zdjęcia z tego wydarzenia szybko pojawiły się w mediach społecznościowych zaproszonych gości. Drugi ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga był okrzyknięty bajkowym, i trwał na życzenie pani młodej aż trzy dni. Lara Gessler w jednym z wywiadów wyznała, że wraz z mężem planują co roku organizować przyjęcie poprawinowe.

Lara Gessler i Piotr Szeląg rzadko dzielą się z mediami momentami z życia prywatnego. Para kilka miesięcy temu jednak pochwaliła się radosną nowiną i wyznała, że spodziewają się drugiego dziecka. Już we wrześniu tego roku na świecie pojawił się ich syn - Bernard.

Lara Gessler zdecydowała się na poród naturalny w wannie, czego dowiedzieliśmy się z jej mediów społecznościowych. Piotr Szeląg niedługo po narodzinach spędził kilka nocy w hotelu, o czym sam powiedział. Wyznał wówczas, że potrzebował odnaleźć się w nowej sytuacji i podziękował żonie za wyrozumiałość.

Piotr Szeląg potrzebował "wyhamować" po narodzinach syna

Teraz Piotr Szeląg zdobył się na wzruszające podsumowanie swojego ostatniego miesiąca. Napisał na Instagramie:

"To był szalony miesiąc Bernardzie, naprawdę szalony miesiąc. Przygotowując się na Twoje przyjście, spełniło się kilka moich marzeń, o których kiedyś Ci opowiem. Kocham Cię bardzo i jestem wdzięczny Twojej mamie, że jest taka silna i wspaniała. Brawo Lara, brawo Bernard Gessler-Szeląg" - czytamy.

Do zdjęcia Piotr Szeląg dodał kilka zdjęć. Jedno z nich zrobione zostało w łóżku szpitalnym. Internauci zaczęli od razu dopytywać, o co chodzi. W jednym z komentarzy Piotr Szeląg napisał:

"Przed porodem czułem dużo lęków o Larę i Bernarda. Po porodzie wszystko odpuściło, ale żeby wyhamować, potrzebowałem pomocy" - wyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości