Michał Bajor pochował mamę. "Byliśmy przygotowani". Gwiazdy przesyłają kondolencje

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Michał Bajor pochował mamę

Michał Bajor przeżywa żałobę po śmierci swojej mamy. Aktor i wokalista poinformował fanów o tym, co się wydarzyło. Artysta pochował z bratem ukochaną osobę. Kondolencje pełne miłości przesłało mu wiele gwiazd, m.in. Katarzyna Dowbor i Piotr Rubik, którzy bardzo dobrze pamiętają mamę Michała Bajora.

Michał Bajor urodził się 13 czerwca 1957 roku. Dorastał w Opolu. Jego ojciec był aktorem w teatrze lalek. Artysta już jako młody chłopak chłonął atmosferę sceny. Zawsze była przy nim jego ukochana mama.

Karolina Antoniades z "Żon Miami" o śmierci taty
Karolina Antoniades z "Żon Miami" o śmierci taty Karolina Antoniades z "Żon Miami" opowiedziała o dzieciństwie, relacjach z tatą i śmierci, która wszystko zmieniła.

Nie żyje mama Michała Bajora

Michał Bajor jest blisko swoich fanów, z którymi dzieli się ważnymi wydarzeniami. Ostatnio informował o swoim sukcesie i nowej płycie, a teraz musiał przekazać smutne wieści. Aktor opublikował zdjęcie swojej mamy - Marii Bajor. Fotografii towarzyszy wzruszające pożegnanie.

Mama Michała Bajora walczyła z chorobą.

Dzisiaj był dla mnie bardzo trudny dzień, bo razem z bratem Piotrem, pochowaliśmy naszą drogą mamę Marię… Z tego też powodu nie pisałem nic przez ostatnie dni. Mama chorowała, ale odeszła w śnie i nie cierpiała. Byliśmy przygotowani od kilku tygodni na ten bolesny moment, ale jednak kiedy nadszedł, przeżycie było równie przejmujące

Piosenkarz podkreślił, jak ważny jest dla niego spokój. Ukojenie przynosi mu myśl, że jego rodzice są już razem.

"Z nami mamę pożegnała rodzina i przyjaciele. Kochana i pogodna mama Maria jest już z tatą… Na pewno chcą, żebyśmy uśmiechali się i dalej nad nami czuwają. Cóż… Proszę jeszcze dać mi chwilę na wyciszenie. A zatem do kolejnego napisania o tym, co życie dalej niesie" - podsumował.

Gwiazdy żegnają mamę Michała Bajora

Na informację o śmierci mamy Michała Bajora zareagowało wiele gwiazd. Kilka osób miało przyjemność poznać osobiście panią Marię.

"Bardzo mi przykro. Całym sercem wspieram"  - napisała Anna Wyszkoni.

"Bardzo Cię mocno przytulam. Pamiętam doskonale Twoją mamę z wizyty u Twoich rodziców w Opolu. Jakże oni mnie serdecznie przyjęli. Cudowni ciepli i tak troskliwi. Mama dokładała mi na talerz kolejne pierogi i mówiła 'jedz dziecinko, jesteś taka szczuplutka'. Nigdy nie zapomnę twojego niezwykłego rodzinnego domu. Trzymaj się kochany!" - opisała Katarzyna Dowbor.

"Serdeczne kondolencje. Bardzo miło wspominam Twoją mamę.... Cudowna osoba" - skomentował Piotr Rubik.

Na zdjęciu poniżej rodzina Michała Bajora: tata, mama i brat Piotr.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości