Magdalena Stępień o cierpieniu po odejściu Oliwierka. "Śmierć dziecka zmienia nas na całe życie"

Autor:
Kamila
Jamrożek
Magdalena Stępień cierpi po śmierci syna

Magdalena Stępień powoli wraca do aktywności w mediach społecznościowych po śmierci synka. Była modelka dodała kolejne zdjęcie na Instagramie. We wpisie pod fotografią wspomniała o cierpieniu po śmierci Oliwierka.

Oliwier Rzeźniczak zmarł 28 lipca 2022 roku w Izraelu, gdzie przebywał na specjalistycznym leczeniu. Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka zmagał się ze złośliwym i niezwykle rzadkim nowotworem wątroby. Rodzice chłopca nie mogli się porozumieć w sprawie finansowania i leczenia syna. Niestety Oliwierek odszedł, co wstrząsnęło wszystkimi. W dniu śmierci miał zaledwie rok.

Magdalena Stępień wraca do mediów po śmierci Oliwierka

Magdalena Stępień powoli wraca do aktywności w mediach społecznościowych. Po śmierci synka usunęła wszystkie posty ze swojego profilu na Instagramie. Powoli pojawiają się na nim jednak nowe fotografie. Tym razem była modelka dodała zdjęcie znad morza. Opatrzyła je anglojęzycznym cytatem, który mówi o utracie dziecka.

"Utrata dziecka zmienia nas. Nie tylko na kilka dni, tygodni, miesięcy. Utrata dziecka zmienia nas nie tylko na pierwszy rok, ale na całe życie" - czytamy we wpisie Magdaleny Stępień.

Karolina Antoniades z "Żon Miami" o śmierci taty
Karolina Antoniades z "Żon Miami" o śmierci taty Karolina Antoniades z "Żon Miami" opowiedziała o dzieciństwie, relacjach z tatą i śmierci, która wszystko zmieniła.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak przechodzą żałobę po śmierci syna

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak po śmierci syna na jakiś czas zniknęli z mediów społecznościowych. Po dwóch miesiącach od tragedii była modelka wyznała obserwatorom, że odczuwa niewyobrażalne cierpienie i pustkę, ale musi żyć dalej i dlatego stara się wrócić do normalności. 

Jakub Rzeźniczak do mediów wrócił szybciej. On i Magdalena Stępień rozstali się jeszcze przed narodzinami Oliwiera. Niedługo potem piłkarz znalazł nową miłość. W grudniu ubiegłego roku oświadczył się Paulinie Nowickiej. Jakub Rzeźniczak w wywiadzie dla serwisu Sport.pl. przyznał, że to między innymi dla ukochanej stara się ułożyć życie na nowo. Odpowiedział też na te komentarze internautów, którzy zarzucali mu, że nie cierpi po śmierci syna. Jakub Rzeźniczak tłumaczył, że każdy radzi sobie ze stratą inaczej, a on przezywa żałobę wewnętrzną.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości