Michał Bajor pochował mamę. "Byliśmy przygotowani". Gwiazdy przesyłają kondolencje

Michał Bajor pochował mamę
Michał Bajor pochował mamę
Źródło: MWMEDIA
Michał Bajor przeżywa żałobę po śmierci swojej mamy. Aktor i wokalista poinformował fanów o tym, co się wydarzyło. Artysta pochował z bratem ukochaną osobę. Kondolencje pełne miłości przesłało mu wiele gwiazd, m.in. Katarzyna Dowbor i Piotr Rubik, którzy bardzo dobrze pamiętają mamę Michała Bajora.

Michał Bajor urodził się 13 czerwca 1957 roku. Dorastał w Opolu. Jego ojciec był aktorem w teatrze lalek. Artysta już jako młody chłopak chłonął atmosferę sceny. Zawsze była przy nim jego ukochana mama.

Karolina Antoniades z "Żon Miami" o śmierci taty
Karolina Antoniades z "Żon Miami" opowiedziała o dzieciństwie, relacjach z tatą i śmierci, która wszystko zmieniła.

Nie żyje mama Michała Bajora

Michał Bajor jest blisko swoich fanów, z którymi dzieli się ważnymi wydarzeniami. Ostatnio informował o swoim sukcesie i nowej płycie, a teraz musiał przekazać smutne wieści. Aktor opublikował zdjęcie swojej mamy - Marii Bajor. Fotografii towarzyszy wzruszające pożegnanie.

Mama Michała Bajora walczyła z chorobą.

Dzisiaj był dla mnie bardzo trudny dzień, bo razem z bratem Piotrem, pochowaliśmy naszą drogą mamę Marię… Z tego też powodu nie pisałem nic przez ostatnie dni. Mama chorowała, ale odeszła w śnie i nie cierpiała. Byliśmy przygotowani od kilku tygodni na ten bolesny moment, ale jednak kiedy nadszedł, przeżycie było równie przejmujące
- wyznał na Instagramie.

Piosenkarz podkreślił, jak ważny jest dla niego spokój. Ukojenie przynosi mu myśl, że jego rodzice są już razem.

"Z nami mamę pożegnała rodzina i przyjaciele. Kochana i pogodna mama Maria jest już z tatą… Na pewno chcą, żebyśmy uśmiechali się i dalej nad nami czuwają. Cóż… Proszę jeszcze dać mi chwilę na wyciszenie. A zatem do kolejnego napisania o tym, co życie dalej niesie" - podsumował.

Gwiazdy żegnają mamę Michała Bajora

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Na informację o śmierci mamy Michała Bajora zareagowało wiele gwiazd. Kilka osób miało przyjemność poznać osobiście panią Marię.

"Bardzo mi przykro. Całym sercem wspieram"  - napisała Anna Wyszkoni.

"Bardzo Cię mocno przytulam. Pamiętam doskonale Twoją mamę z wizyty u Twoich rodziców w Opolu. Jakże oni mnie serdecznie przyjęli. Cudowni ciepli i tak troskliwi. Mama dokładała mi na talerz kolejne pierogi i mówiła 'jedz dziecinko, jesteś taka szczuplutka'. Nigdy nie zapomnę twojego niezwykłego rodzinnego domu. Trzymaj się kochany!" - opisała Katarzyna Dowbor.

"Serdeczne kondolencje. Bardzo miło wspominam Twoją mamę.... Cudowna osoba" - skomentował Piotr Rubik.

Na zdjęciu poniżej rodzina Michała Bajora: tata, mama i brat Piotr.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości