Michał Koterski nie jest gotowy na ślub z Marcelą Leszczak. Powiedział o terapii

Michał Koterski nie jest gotowy na ślub z Marcelą Leszczak?
Michał Koterski nie jest gotowy na ślub z Marcelą Leszczak?
Źródło: MWMEDIA
Michał Koterski i Marcela Leszczak od kilku lat są jedną z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Mimo że w ich relacji nie brakowało trudnych momentów i rozstań, to zawsze do siebie wracali. Teraz w najnowszym wywiadzie Michał Koterski powiedział, dlaczego nie jest jeszcze gotowy na ślub z matką jego dziecka.

Michał Koterski w 2016 r. poznał modelką Marcelę Leszczak, z którą bardzo szybko zaczął się spotykać. Po niedługim czasie ukochana aktora zaszła w ciążę, a już w 2017 r. na świecie pojawił się ich syn Fryderyk. Niedługo po zaręczynach ich związek się rozpadł, a aktor wyprowadził się od ukochanej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania
Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania
Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o planach na przyszłość. Planują ceremonię ślubną, kupują mieszkanie oraz... czekają na przyjście na świat pierwszego potomka.

Michał Koterski nie jest gotowy na ślub

Jak się okazało z biegiem czasu, uczucie okazało się silniejsze i Michał Koterski wrócił do Marceli Leszczak już w 2019 r. Przez dwa lata wszystko między nimi było dobrze, aż doszło do kolejnego rozstania. W tym czasie aktor zaczął spotykać się z koleżanką z branży Dagmarą Bryzek, jednak ich relacja zakończyła się po kilku miesiącach.

Michał Koterski po tym czasie ponownie wrócił do Marceli Leszczak, jednak do tej pory para nie mieszka razem. Każde z nich ma własne mieszkanie, w którym spędza czas, kiedy potrzebuje prywatności i odpoczynku. Michał Koterski w wywiadach mówił o swoim podejściu do rodziny.

Aktor wspominał, że bardzo kocha partnerkę i synka i najważniejszym jest dla niego, żeby pięcioletni Fryderyk dorastał w kochającej się rodzinie, dlatego też Michał Koterski przewartościował swoje życie i od dłuższego czasu stawia rodzinę na pierwszym miejscu.

Michał Koterski i Marcela Leszczak uczęszczają na terapię

Ostatnio Michał Koterski wydał autobiografię, którą promował w mediach. W wywiadzie dla serwisu viva.pl w rozmowie z Rafałem Kowalskim aktor powiedział, że nie czuje się gotowy na to, aby wziąć ślub z Marcelą Leszczak.

"Gdzieś tą kropką nad i oczywiście jest ślub i to jest moje marzenie. Marceli też, ale chciałbym, żeby to odbyło się na spokojnie. W naszym przypadku było tak, że dopiero co się poznaliśmy, nie zdążyliśmy nawet dobrze porandkować, zaraz już dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami i nie było czasu się dotrzeć. Już bowiem wybieraliśmy szkołę rodzenia, wybieraliśmy szpital, położną… A jak się pojawił na świecie Fryderyk, to już w ogóle nie było mowy o poznaniu, no bo to on był najważniejszy. Jak potem wszystko zwolniło, to okazało się, że zaniedbaliśmy siebie totalnie" - wyjaśnił aktor.

Dalej dodał:

Więc ja sobie marzę, żeby to był świadomy wybór, żebyśmy poczuli się ze sobą w pełni bezpiecznie
- wyjaśnił.

Michał Koterski i Marcela Leszczak zdecydowali się również na terapię dla par. Dlaczego?

"To jest troszkę tak, że jak nie potrafisz komunikować się z drugim człowiekiem, nie masz takich umiejętności rozmawiania o uczuciach, o swoich potrzebach i na przykład jesteś osobą, która chowa w sobie różne emocje, nie potrafi się nimi podzielić, to idziesz nauczyć się tego. Kiedyś się wstydziliśmy z terapii korzystać. Kiedyś to mówili: tylko wariat idzie na terapię. Na szczęście dzisiaj już nie jest to temat" - powiedział Michał Koterski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości