Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak urodziła się w 1992 r. w Koninie. Modelka i aktorka. Wzięła udział w 3 edycji Top Model (2013 r.). Zagrała w serialu „Miłość na bogato” i krótki epizod w głośnym dramacie „Dziewczyny z Dubaju”. W 2011 roku zdobyła tytuły: Miss Konina, Wicemiss Wielkopolski, Miss Polski 2011 r. Brała udział w licznych sesjach fotograficznych np. „Chaos by Marta Boliglova”, „Invited Magazine” oraz wystąpiła w teledysku do piosenki „Zachłannie” Filipa Moniuszki i „Spróbuj choć raz zaufać miłości” autorstwa rapera Gorzkiego (obok Ilony Felicjańskiej, Sylwii Nowak i Agnieszki Orzechowskiej). Prowadzi konto w aplikacji Instagram, gdzie udostępnia sesje zdjęciowe i fotografie prywatne.

Marcela Leszczak – życiorys

Marcela Leszczak swoją karierę modelingową i medialną zaczynała od konkursów piękności. W 2011 roku została Miss Konina, następnie drugą Wicemiss Wielkopolski. Tego samego roku dostała się również do półfinału Miss Polski 2011.

Finalistka 3 edycji Top Model. Typowana była na jedną z faworytek programu, ostatecznie przegrała niewielką różnicą głosów z Zuzanną Kołodziejczyk i zajęła drugie miejsce. Niedługo po zakończeniu programu telewizyjnego zaczęła występować na wybiegach i promowała wiele marek. W 2014 roku reklamowała markę Agnieszki Szulim (Woźniak-Starak) – znanej jako dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna.

Marcela Leszczak – ciekawostki

Marcela Leszczak po ukończeniu szkoły średniej pomagała tacie w jego warsztacie samochodowym. Po raz pierwszy, jako aktorka zagrała w serialu „Miłość na bogato” (z 2013 r., o losach grupy młodych i bogatych osób, mieszkających w Warszawie) produkcji kanału VIVA Polska. W 2014 r. nagrała utwór pt. „Zostań”.

W 2021 r. zagrała mały epizod w dramacie erotyczno-sensacyjnym „Dziewczyny z Dubaju” (reżyserii Marii Sadowskiej, film opowiada o kobietach, w tym celebrytkach, które wyjeżdżały do luksusowych kurortów w celu świadczenia usług seksualnych, m.in. arabskim szejkom). Prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @marcelamargerita, gdzie znajdują się jej sesje fotograficzne, a także zdjęcia prywatne.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

W 2016 roku związała się z aktorem – Michałem Koterskim, który oświadczył jej się po trzech tygodniach znajomości. Mają syna Fryderyka.

Marcela Leszczak i "afera koszulkowa" z Joanną Opozdą

"Aferą koszulkową" media nazwały mocną wymianę zdań między Joanną Opozdą a Marcelą Leszczak. Cała sytuacja rozpoczęła się od zdjęcia Joanny Opozdy, na którym miała koszulkę z napisem "mama" i spędzała czas na świeżym powietrzu z rocznym synkiem Vincentem. Paparazzi uwiecznili ten moment i opublikowali zdjęcia na Facebooku.

Partnerka Miśka Koterskiego, Marcela Leszczak, skomentowała to zdjęcie krytycznie, sugerując, że dobry rodzic nie musi udowadniać światu swojej roli przez noszenie koszulki z napisem "mama".

Joanna Opozda zareagowała na te słowa, twierdząc, że wydawanie sądów o byciu dobrym rodzicem na podstawie napisu na koszulce jest niezrozumiałe i świadczy jedynie o osobie komentującej. Podkreśliła, że nie nosiła koszulki po to, aby udowodnić, że jest dobrą matką.

Marcela Leszczak ponownie wypowiedziała się w tej sprawie, sugerując, że wiele osób zna prawdę o zaistniałej sytuacji. Wtedy Joanna Opozda postanowiła opublikować swoje stanowisko na Instagramie, gdzie podkreśliła, że noszenie koszulki z napisem "mama" nie ma nic wspólnego z byciem dobrym rodzicem. Aktorka wyraziła zdziwienie, że ktoś mógł wyciągnąć takie wnioski na podstawie ubrania.

Cała "afera koszulkowa" wywołała dyskusję w mediach społecznościowych, a Joanna Opozda otrzymała wsparcie od wielu osób, które podzieliły się swoimi komentarzami i wiadomościami prywatnymi. Na zakończenie dyskusji, Joanna Opozda podziękowała za wsparcie i zażartowała, że założy koszulkę z napisem "Wonder Woman".

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA