Michał i Pola Wiśniewscy o zapoznaniu dzieci "Od tego uzależniliśmy decyzję o wspólnym mieszkaniu"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Michał i Pola Wiśniewscy spodziewają się kolejnego potomka

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska od niedawna śmiało opowiadają o szczegółach swojej relacji w serii filmów zatytułowanych "Pan i Pani W.". W najnowszym odcinku cofnęli się pamięcią do momentu poznania, pierwszych chwil spędzonych z dziećmi i wyznali jakim trudnościom musieli stawić czoła. Od czego uzależnili decyzję o zamieszkaniu pod jednym dachem?

Michał Wiśniewski to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych wokalistów w Polsce. Choć piosenki "Ich Troje" znają niemal wszyscy, od lat wielkie emocje budzi także życie prywatne lidera zespołu. Jak wygląda jego małżeństwo, gdy zgasną światła reflektorów? 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak z "Królowych życia" o relacji
Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak z "Królowych życia" o relacji Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski o początkach związku z Polą

W nowym odcinku podcastu "Pan i Pani W." Michał i Pola Wiśniewscy opowiedzieli o początkach swojej relacji. Oboje zgodnie przyznali, że choć w pierwszych miesiącach bardzo dbali o prywatność, ukrywanie się szybko zaczęło im przeszkadzać. 

"To było tak, że my się ukrywaliśmy i nie mieliśmy możliwości spotykania się na własnych, swobodnych zasadach. Wyjście do kina, restauracji zawsze było obarczane świadomością, że inni patrzą [...] Potem już stwierdziliśmy oboje, że jesteśmy za starzy na to, żeby się po kątach ukrywać" - powiedziała Pola. 

Małżeństwo opowiedziało także o pewnej tajemnicy, która znacząco zmieniła to, jak rozwinęła się ich relacja. Pola Wiśniewska nie powiedziała bowiem liderowi zespołu "Ich Troje" o tym, że samodzielnie wychowuje czworo dzieci. W najnowszym odcinku podcastu wyjaśniła jednak, że to nie wynikało z chęci ukrycia faktu posiadania potomków, a brakiem wiary w to, że związek okaże się czymś więcej, niż sympatią.

"Byłam przekonana o tym, że już sobie życia nie ułożę. Myślę, że byłam tak przyzwyczajona do tej sytuacji, w której się znajdowałam, że nie szukałam związku. [...] Tyle razy się już nasłuchałam, że z jednym dzieckiem sobie życie nie ułożę a co dopiero z czwórką. Tym bardziej kobieta. W mojej głowie takie pojęcie jak "związek" nie funkcjonowało, więc po co miałam Ci mówić, że mam dzieci?" - mówiła Pola Wiśniewska. 

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska o małżeństwie i rodzinie

Tuż po tym, jak Michał Wiśniewski dowiedział się o samodzielnym rodzicielstwie ukochanej, zrozumiał, że ten związek będzie wyjątkowy. Para uznała bowiem, że chce kontynuować swoją relację i w pełni się w nią zaangażować jednak o tym, czy powinni zamieszkać razem, zadecyduje spotkanie z ich dziećmi. 

"Zanim zamieszkaliśmy razem, poznaliśmy swoje dzieci. I od tego uzależniliśmy decyzję o wspólnym mieszkaniu. Czekaliśmy na to, co powiedzą nasze dzieci i czy dadzą zielone światło. Pamiętam, że pierwszy dowiedział się Xawier" - powiedział Michał Wiśniewski. 

Szybko okazało się, że dzieci małżonków nie mają przeciwwskazań i w pełni popierają związek rodziców. Pola Wiśniewska dodała tylko, że jedna z jej córek obawiała się życia w blasku fleszy i cieniu zdjęć robionych przez paparazzi. Na szczęście do tej pory, małżeństwu udaje się znaleźć balans między pracą i rozpoznawalnością a prywatnością domowego zacisza.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości