Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska z mężem Michałem Wiśniewskim

Pola Wiśniewska urodziła się w 1985 r. W 2020 roku została piątą żoną (Dominika Tajner od 2012 r., Anna Świątczak od 2006 r., Marta Mandrykiewicz od 2002 r., Magda Femme od 1996 r.) wokalisty Michała Christiana Wiśniewskiego, lidera pop-rockowego zespołu „Ich Troje”. Do jej zainteresowań należy malarstwo i fotografia. Posiada na swoim koncie wiele prac artystycznych, a wśród nich nowoczesne, czarno-białe fotografie związane z tematyką architektury czy portretu o przeznaczeniu użytkowym do np. dekoracji wnętrz. Dzieła artystki można podziwiać na jej stronie internetowej oraz profilu na Instagramie.

Pola Wiśniewska – kariera zawodowa

Pola Wiśniewska w 2022 roku założyła oficjalną stronę internetową, na której zostały ukazane jej czarno-białe fotografie. Galeria prac zawiera portrety Michała Wiśniewskiego wystylizowanego na punkowca czy warszawską architekturę ukazaną w sposób nowoczesny (zbliżenia na konkretne elementy architektoniczne, gra światłem, duże kontrasty).

Limitowane wydruki Fine-Art (wykorzystujące papiery bezkwasowe, bez chemicznych wybielaczy, najwyższej jakości) o parametrach galeryjnych i archiwalnych przeznaczone są np. do dekoracji pomieszczeń. Zostały potwierdzone certyfikatem oraz suchą pieczęcią z oryginalnym podpisem autorki.

Powstałe serie to:

  • „Architektura”,
  • „Portrety Michała Wiśniewskiego”.

Pola Wiśniewska – ciekawostki

W 2019 r., przed świętami Bożego Narodzenia przyjęła oświadczyny Michała Wiśniewskiego – lidera zespołu „Ich Troje”, a rok później ich związek został przypieczętowany ślubem cywilnym zorganizowanym w kameralnych warunkach ze względu na wybuch pandemii COVID-19.

W 2021 r. wystąpiła w miłosnym teledysku Michała Wiśniewskiego „Zatańcz ze mną”, który był nagrywany na zamku w Ogrodzieńcu, plaży i pokładzie łodzi. Autorem muzyki był Jacek Wąsowski – polski muzyk, autor piosenek i producent muzyczny. Piosenka „Zatańcz ze mną” pojawiała się na listach przebojów w portalu Popnable obsługującego muzyczne listy przebojów w ponad 120 krajach z całego świata w trybie dziennym, tygodniowym, miesięcznym i rocznym. Na scenie w teledysku towarzyszył im zespół ARS Band, zwykle grający na imprezach okolicznościowych np. podczas wesel.

Od 2022 roku Pola Wiśniewska coraz częściej pojawia się w świecie show biznesu u boku męża, np. na premierze spektaklu „Gwiazda” w Teatrze „Sabat” Małgorzaty Potockiej odpowiedzialnej za scenariusz, reżyserię i kostiumy. Pola Wiśniewska coraz częściej też publikuje prywatne zdjęcia na portalach społecznościowych, takich jak Instagram.

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski – historia związku

Michał Wiśniewski poznał swoją obecną żonę miesiąc po rozstaniu z Dominiką Tajner. Nowej miłości szukał na portalu randkowym. Jego ukochana nie miała pojęcia, że rozmawia z gwiazdą estrady.

Przed świętami Bożego Narodzenia w 2019 roku zakochana kobieta przyjęła oświadczyny Michała Wiśniewskiego. Ślub pary odbył się 13 kwietnia 2020 roku. Uroczystość z uwagi na pandemię odbyła się w ich ogrodzie. Pola i Michał Wiśniewscy odnowili przysięgę małżeńską 6 września 2022 roku. Połączyli wesele ze świętowaniem 50. urodzin piosenkarza.

Pola Wiśniewska jest mamą Julii, Adasia, Poli, Piotra, Falcona oraz macochą Vivienny, Xavierego, Fabienne i Etiennette. W październiku 2022 roku ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka Michała Wiśniewskiego.

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA