Michał Wiśniewski zareagował na zaręczyny byłej żony. Czy pojawi się na ślubie?

Michał Wiśniewski zareagował na zaręczyny byłej żony
Michał Wiśniewski zareagował na zaręczyny byłej żony
Źródło: MWMEDIA
Michał Wiśniewski zareagował na informację o zaręczynach byłej żony. Dominika Tajner związała się ze sportowcem Mariuszem Wachem, z którym planuje ślub. Co na to lider zespołu Ich Troje?

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner byli małżeństwem przez siedem lat. Córka słynnego trenera Apoloniusza Tajnera i kontrowersyjny muzyk poznali się jeszcze przed rozwodem lidera Ich Troje. Dominika Tajner była czwartą żoną piosenkarza. Para wzięła ślub 30 czerwca 2012 roku nad jeziorem Brzozolasek na Mazurach. Kobieta była przy nim, gdy ten zmagał się z jednym z największych kryzysów w swoim życiu. Dominika Tajner pomagała mu pokonać alkoholizm, wyjść z długów i stanąć na nogi. Mimo to małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Oboje ułożyli sobie życie u boku innych partnerów.

Michał Wiśniewski skomentował zaręczyny byłej żony

Michał Wiśniewski związał się z poznaną w Internecie Polą, natomiast Dominika Tajner ze sportowcem - Mariuszem Wachem. Była żona piosenkarza poinformowała niedawno o zaręczynach. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post lider Ich Troje opowiedział o swojej reakcji na radosną nowinę:

"Gratulowałem. Osobiście. Cieszę się bardzo. Chcę mieć wokół siebie szczęśliwych ludzi. Jeżeli odnalazła to szczęście, to cieszę się jej szczęściem. Bardzo dobrze jej życzę. Zawsze życzyłem i zawsze będę jej dobrze życzył" - wyznał.

Jak widać, Michał Wiśniewski pogratulował byłej żonie i wyraził się ciepło o jej planach na dalsze życie. Wokalistka został również zapytany o to, czy zjawi się na ceremonii zaślubin. Czy Dominika Tajner zaprosi go na uroczystość?

"Nie wiem, na razie nie dostałem zaproszenia, nie będę dywagował" - krótko odpowiedział Michał Wiśniewski.

Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Związki Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski słynie ze swoich licznych małżeństw. Wokalista pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Pierwszą żoną była Magda Femme, z którą artysta związał się na początku swojej kariery. Ich relacja nie przetrwała i odbiła się na wizerunku Michała Wiśniewskiego. Magda Femme w wywiadach opowiadała o nieprzyjemnych szczegółach wspólnego życia z ekscentrycznym celebrytą, między innymi o nakazanie skrzętnego ukrywania związku. Gwiazdor natomiast o rzekomej homoseksualności byłej partnerki. Para rozstała się w nieprzyjemnej atmosferze.

Kolejny ślub Michała Wiśniewskiego nie był już owiany tajemnicą. Oglądały go miliony Polaków zasiadających przed telewizorami. Drugą żonę wokalisty była Marta Mandrykiewicz, szerzej znana jako Mandaryna. Ich relację śledzili widzowie show "Jestem jaki jestem", w którym kamery weszły do domu Wiśniewskich. Związek również nie przetrwał - wokalista złożył pozew rozwodowy w 2006 roku. Owocem drugiego małżeństwa są dzieci: syn Xavier i córka Fabienne.

Michał Wiśniewski ma na swoim koncie jeszcze trzy małżeństwa: z Anną Świątczak, Dominiką Tajner oraz z Polą Wiśniewską, z którą wziął ślub w tajemnicy w 2020 roku. Lider Ich Troje może pochwalić się wyjątkową, patchworkową rodziną. Z Anną Świątczak doczekał się dwóch córek: Etienette i Vivienne. Natomiast niedługo po ślubie Pola Wiśniewska urodziła syna Falco.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości