Michał Wiśniewski o zdrowiu i oznakach starzenia. "Wydawało mi się, że jestem niezniszczalny"

Michał Wiśniewski komentuje swoje zdrowie. Ile ma lat?
Michał Wiśniewski komentuje swoje zdrowie. Ile ma lat?
Źródło: Jarosław Antoniak/mwmedia
Michał Wiśniewski zbliża się do 50. urodzin. Lider Ich Troje uświadomił sobie, że już wcześniej zauważył pierwsze oznaki starzenia się. Z jego zdrowiem nie jest tak idealnie, jak mu się wydawało. Piosenkarz musi oswoić się z nieuchronnym przemijaniem.

Michał Wiśniewski we wrześniu 2022 będzie obchodził pięćdziesiąte urodziny. Fani Ich Troje z pewnością nie mogą w to uwierzyć. Wciąż mają w pamięci dwudziestokilkuletniego piosenkarza z czerwonymi włosami na głowie. Energia Michała Wiśniewskiego z czasów największej popularności wciąż daje o sobie znać, ale gwiazdor zauważa pierwsze oznaki starzenia.

Michał Wiśniewski o swoim zdrowiu

Piosenkarz zamieścił na Instagramie nowe zdjęcie. Widzimy na nim uśmiechniętego lidera Ich Troje w okularach. Nie są to jednak szkła przeciwsłoneczne, a korekcyjne. Michał Wiśniewski nie może już o nich zapominać. Gwiazdor przyznał to w opisie zdjęcia. Napisał w żartobliwym tonie, że jest gotowy na pięćdziesiątkę.

"Zawsze mi się wydawało, że jestem niezniszczalny pod względem zdrowotnym. Kto jak nie ja. I wszystko zaczynało się powoli po 40. To, sramto, owamto. Teraz do czytania już tylko okulary, a w telefonie powiększone literki. Chyba jednak zasłużyłem na tę pięćdziesiątkę w tym roku!" - napisał na Instagramie.

SWIATCZAK_KONTAKTYZMICHALEM
Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Anna Świątczak o kontaktach z Michałem Wiśniewskim
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Fani nie mogą uwierzyć, ile Michał Wiśniewski ma lat!

Internauci zareagowali na zdjęcie Michała Wiśniewskiego. Większość z nich nie uświadamiała sobie, w jakim wieku jest lider Ich Troje. Nie spodziewali się, że czas tak szybko płynie. Sami żyją wspomnieniami z przeszłości muzyka.

"Matko droga... 50 lat. Ja Cię pamiętam, jak miałeś 29" - skomentowała fanka Michała Wiśniewskiego.

"Wyglądasz na 40" - dodał ktoś inny.

"Wygląda Pan bardzo dobrze" - skomplementowała kolejna osoba.

"Do kosza z PESELem....mamy tyle lat, na ile się czujemy, a o to możemy zadbać sami" - zauważył ktoś inny.

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Jarosław Antoniak/mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości