Michał Wiśniewski o związku z Mandaryną i bankructwie. "Świat się dla mnie zaczął na nowo"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Michał Wiśniewski powiedział, jak czuje się jego mama

Michał Wiśniewski to osoba, której w Polsce nie trzeba przedstawiać. Lider Ich Troje od lat jest bowiem jednym z najbardziej znanych artystów. Życie nie szczędziło mu jednak przeciwności, którym po dziś musi stawiać czoła. Niedawno zdecydował się na szczere wyznanie. Odniósł się do związku z Martą "Mandaryną" Wiśniewską, bankructwie i małżeństwie z piątą wybranką - Polą.

Michał Wiśniewski zdecydował, że ponownie zacznie emitować w mediach to, jak wygląda jego życie. Za pośrednictwem kanału w serwisie YouTube opublikował pierwszy odcinek show, w którym w ostrych słowach rozprawił się z przeszłością. Spodziewaliście się takich słów?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Anna Świątczak o relacji z Mandaryną
Anna Świątczak o relacji z Mandaryną Anna Świątczak od pewnego czasu żyje w bardzo dobrych relacjach z Mandaryną. W rozmowie z naszym serwisem wokalistka zdradziła kulisy tej znajomości.

Michał Wiśniewski o bankructwie

Michał Wiśniewski dorobił się dziesiątek milionów. W czasach świetności zespołu Ich Troje, pojedyncze występy wyceniano nawet na 200 tysięcy złotych. Mimo to artyście nie udało się uniknąć problemów finansowych. Przyczyną było między innymi życie ponad stan, nieumiejętnie gospodarowanie pieniędzmi i uzależnienia od alkoholu i hazardu.

"Czy trudno jest przehulać 35 mln zł? No pewnie, że to jest łatwe. A jak myślicie? Policzmy. Te 35 mln zarobiłem przez 10 lat. Wychodzi po 3,5 miliona rocznie. I co roku kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. No, to ile masz już baniek? 2,5. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii" - powiedział muzyk w jednym z wywiadów.

W nowym odcinku swojego internetowego show Michał Wiśniewski kolejny raz odniósł się do demonów przeszłości. Wyjaśnił, że do tej pory spłaca swoje długi i uczy się żyć na nowo.

"Wszystko straciłem. Upadłem... nawet nie na twarz. Na ryj. Kiedy trzy lata temu ogłoszono upadłość, kiedy straciłem już swój dom, bo teraz wynajmuję go po prostu, żeby mieć gdzie mieszkać, to tak naprawdę świat się dla mnie zaczął na nowo. Zaczęła być przynajmniej jakaś perspektywa na wyjście z życiowego impasu" - powiedział.

Michał Wiśniewski o związku z Mandaryną i małżeństwie z Polą Wiśniewską

Ślub w lodowym pałacu, własne reality show, światowa sława i popularność. Z perspektywy widza, związek Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej wydawał się idealny. Był marzeniem tysięcy Polaków. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna. Zaledwie kilka miesięcy po tym, jak artysta kupił willę w jednej z podwarszawskich miejscowości, jego związek rozpadł się na setki kawałków. Relacji nie udało się uratować.

"W 2005 roku kupiłem dom w Łazach, pod Warszawą. I kilka miesięcy później wyprowadziła mi się żona. Więc chyba raczej nie przyniósł mi szczęścia. To był dom, w którym też nastąpiło rozstanie. Więc on jest chyba pechowy " - powiedział muzyk.

Michał Wiśniewski odniósł się też do obecnej sytuacji partnerskiej i majątkowej. Jest bowiem związany z piątą żoną, z którą oczekuje przyjścia na świat kolejnego dziecka. W swoim wideo piosenkarz zaznaczył, iż ma nadzieję, że tym razem, znalazł w końcu u swojego boku kobietę na resztę życia.

"Dom kupowałem dla żony numer dwa, a dzisiaj to moje piąte małżeństwo i miejmy nadzieję, że ostatnie" - dodał na końcu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości