Michał Wiśniewski tańczy z córką. Ale to jego ciężarna żona skradła całe show. Wideo podbija sieć

Michał Wiśniewski pokazał taniec ciężarnej żony
Michał Wiśniewski pokazał taniec ciężarnej żony
Źródło: MWMEDIA
Michał Wiśniewski chce dotrzeć też do młodej publiczności, którą z łatwością może znaleźć na TikToku. Muzyk pokazał swoje taneczne umiejętności. Na pierwszym planie towarzyszyła mu córka Fabienne, która wspaniale tańczy, a swoje zdolności zdecydowanie odziedziczyła po mamie - Mandarynie. Jednak warto zwrócić uwagę na Polę Wiśniewską, która zaskoczyła swoją formą w ciąży. Spójrzcie, jak się rusza!

Użytkownicy TikToka generują nowe trendy. Popularne na tej platformie społecznościowej są krótkie układy taneczne, które po jakimś czasie stają się viralem i podbijają sieć. Lider Ich Troje chce podążać za nowymi mediami. Też ma konto na TikToku i zamieszcza tam treści, które często dotyczą jego żony. Pola Wiśniewska spodziewa się z muzykiem drugiego dziecka. Ciężarna kobieta wystąpiła w nagraniu razem ze swoją pasierbicą Fabienne Wiśniewską.

Michał i Pola Wiśniewscy. Jak się poznali? Przeczytaj niezwykłą opowieść w naszym serwisie.

Michał Wiśniewski i jego żona mają swój codzienny rytuał - jaki
Michał Wiśniewski i jego żona mają swój codzienny rytuał - jaki?
Michał Wiśniewski w rozmowie z reporterem „Co za Tydzień” wyjawił, co zainspirowało go do napisania utworu pt. „Zatańcz ze mną”. Główną bohaterką teledysku do tego utworu została jego żona Pola.
Źródło: Co za Tydzień

Michał Wiśniewski pokazał taniec ciężarnej żony

Zabawny filmik Michała Wiśniewskiego przyciągnął jego wiernych fanów. Okazało się, że na TikToku obserwuje go sporo osób, dla których był idolem w dzieciństwie.

"Dzisiaj trochę potańczyliśmy, przynajmniej próbowaliśmy…" - podpisał muzyk, puszczając oczko do internautów. Najlepiej z układem choreograficznym poradziła sobie Fabienne, ale show skradła Pola Wiśniewska, której nie przeszkadzał ciążowy brzuszek.

Fani docenili nie tylko taniec, ale i rodzinę, którą stworzył Michał Wiśniewski.

"Podziwiam, że taka skomplikowana rodzina, a zgrana. To wielka sztuka" - zauważył fan.

"No Michał super zgrane trio, fajnie się ogląda. Prosimy o więcej" - apelują inni.

"Pozytywnie zakręcony. Zazdroszczę takiego ojca" - napisał ktoś inny.

Michał Wiśniewski myślał o adopcji. Powiedział, ile chciałby mieć dzieci

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Michał Wiśniewski powiedział nam, że z Polą planowali powiększenie rodziny.

Czuję się cudownie. Mówię w skrócie, ponieważ będzie to dla nas numer sześć, a tak naprawdę dziesięć na wychowaniu. My to jednak kochamy, tak się dobraliśmy [...] Falco nie zdaje sobie jeszcze z tego za bardzo sprawy, starsze dzieci natomiast nam gratulują. Tworzymy dużą rodzinę, która się szanuje i kocha
- wyznał w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Lider Ich Troje podkreślił, że doskonale odnajduje się w roli ojca. Piosenkarz wyjawił rok temu w rozmowie z Jastrząb Post, że chciałby mieć o wiele więcej dzieci.

"Dzieci to są moje największe przeboje. To jest ktoś, dla kogo warto żyć. Zawsze. Bez względu na to, czy nam się związki układają, czy nie. Dzieci są moją dumą. Każde z nich, absolutnie bez wyjątku. Jeżeli to by ode mnie zależało, to ja mógłbym mieć ich 12. Natomiast to nie my chodzimy w ciąży, tylko kobiety" - stwierdził.

Później w rozmowie z dziendobry.tvn.pl przyznał, że rozważał nawet adopcję. Jednak przez swoje problemy finansowe i zdrowotne nie może tego uczynić.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości