Ania i Tarzan pokazali namiętne nagranie z plaży. Fani: "Chłop wygrał życie"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Królowe życia". Mateusz Tarzan Leśniak i Anna Renusz

Mateusz Leśniak - znany fanom jako Tarzan, to gwiazdor "Królowych życia". Mężczyzna występował w show razem ze swoją partnerką Anną Renusz. Widzowie obserwowali ich związek i przygotowania do ślubu. Zakochani pokazali, jak gorące jest ich uczucie. Udostępnili nagranie namiętnego pocałunku na plaży. Internauci są zachwyceni ich relacją.

Mateusz Leśniak występował w "Królowych życia" od 9. do 12. sezonu. Pojawił się również w programie "99. Gra o wszystko". Od niedawna można obserwować jego zmagania w show "Nasi w mundurach". Na co dzień prowadzi Tarzan Garage, czyli miejsce, w którym zajmuje się renowacją i tuningiem motocykli. Trenuje sporty walki, które odmieniły jego życie. Mężczyzna nie ukrywał, że nie radził sobie z alkoholem i miał kłopoty z narkotykami. Jednak sportowa pasja i miłość pomogły mu stać się innym człowiekiem.

Anna Renusz z "Królowych życia" o nieśmiałości i udziale w programie "99 - Gra o wszystko"
Anna Renusz z "Królowych życia" o nieśmiałości i udziale w programie "99 - Gra o wszystko" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mateusz Tarzan Leśniak całuje żonę w Meksyku. Romantyczne wideo

Małżeństwo spędziło cudowne chwile w Meksyku. Przepiękna przyroda i ciepły klimat sprzyjają romantycznym uniesieniom. Tarzan i jego ukochana Ania opublikowali na Instagramie krótkie wideo, w którym pokazali, jak spędzają razem czas na rajskiej plaży. Internauci komplementowali żonę Mateusza Leśniaka.

"Chłop wygrał życie" - stwierdził obserwator pary na Instagramie.

Fanów rozczuliła również relacja, jaka jest między małżeństwem.

"Jak tu miłością zawiewa i namiętnością, nic tylko się tulić do siebie" - czytamy w komentarzach.

"To jest piękne" - dodał ktoś inny.

"Królowe życia". Mateusz Tarzan Leśniak i Anna Renusz. Historia miłości

Para zdobyła sympatię widzów "Królowych życia". Anna Renusz opisała pierwsze spotkanie z Mateuszem Leśniakiem. Mężczyzna bardzo ją zaskoczył. Wystarczyła jedna randka, aby poczuła, że będzie to jej przyszły mąż.

"To był piękny czerwcowy dzień. Jechałam z koleżanką samochodem. Gdy zatrzymałyśmy się na czerwonym świetle, facet z samochodu, który jechał naprzeciwko, poprosił, abym otworzyła okno. Tak mnie zaczepił. Zapytał, czy nie wyskoczę z nim za godzinkę na obiad. Zgodziłam się, zwłaszcza że był przystojny... Umówiliśmy się we włoskiej knajpce. Gdy się tam pojawiłam, już na mnie czekał. Byłam zaskoczona, gdy wstał, aby się przywitać - to był olbrzym, chłop dwa metry wzrostu, a ja mam 160 cm. Po obiedzie był spacer i kino. Do tej pory nie pamiętam filmu, bo cały czas rozmawialiśmy. Już pierwszego dnia pomyślałam, że będę jego żoną" - opowiadała w rozmowie z AKPĄ.

Uczestniczka show bardzo długo czekała na deklarację wybranka i jego chęć przystąpienia do ślubu. W końcu para zdecydowała się na ślub humanistyczny, czyli taki, który nie ma w Polsce mocy prawnej, ale polega na symbolicznym rozpoczęciu nowego etapu w związku. Zakochani pobrali się na greckiej wyspie Santorini.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości