Michał Wiśniewski pokazał twarz synka. Podobny do taty?

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Pola i Michał Wiśniewscy

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie najmłodszego syna. Noël Cloé nie ma jeszcze miesiąca, a już może pochwalić się sporym gronem fanów. Pod ujęciem śpiącego malca sypią się gratulacje, a dumny tata zdradza, czy szykuje chrzciny.

Noël Cloé to owoc związku Michała Wiśniewskiego i jego żony Poli. To drugie wspólne dziecko tych dwojga, choć sam gwiazdor może pochwalić się dużo większym rodzicielskim doświadczeniem. Wraz z przyjściem na świat najmłodszego syna, Michał Wiśniewski został tatą po raz szósty. Młoda mama w instagramowym wpisie zapewniła, że najmłodszym członkiem zachwyca się cała ich patchworkowa rodzina.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serialu
"Sukcesja". Sarah Snook i Kieran Culkin o sukcesie serial Źródło: "Co Za Tydzień"

Pola i Michał Wiśniewscy pokazali zdjęcie małego Noëla

Nieco ponad dwutygodniowy noworodek jest wprost rozkoszny. Do którego z rodziców bardziej podobny? Na razie trudno stwierdzić. Komentujący ograniczają się do zachwytów i gratulacji. Na porównania przyjdzie jeszcze czas.

"Oj Polcia to najpiękniejszy widok na ziemi, życzę Wam, a przede wszystkim tobie jako mamie dużo siły i cierpliwości. Zdrówka Noel, rośnij silny i zdrowy okruszku mamy i taty"

"Serdecznie gratulacje! I ja się zakochałam w tym bobasie"

"Jest cudowny. Jeszcze raz Wielkie gratulacje dla Was rodziców i rodzeństwa" – brzmią komentarze.

Fani z chęcią posługują się imieniem noworodka, często je zdrobniając. Zdaje się, że pierwszy szok wywołany kolejnym wyszukanym pomysłem nazwania nowego członka rodziny Wiśniewskich, odszedł już w niepamięć.

Michał Wiśniewski ma nietypowe podejście do chrztu

Michał Wiśniewski zdradził też, jaką strategię przyjęli z żoną, jeśli chodzi o chrzciny. Cała szóstka jego pociech jest wychowywana w wierze chrześcijańskiej, jednak tylko Xavier i Fabienne, dzieci ze związku z Martą Wiśniewską, znaną też jako "Mandaryna", należą do kościoła katolickiego.

Wokalista zdecydował, że pójdzie za obecnym trendem, według którego wiarę wybiera samo dziecko, kiedy jest już na tyle świadome, żeby zdecydować o chrzcie. Chodzi o prawo wyboru.

"Chcemy, żeby przyjęły chrzest świadomie. To jest bardzo ważny moment w życiu. Jestem ochrzczony, moja żona jest ochrzczona. Nie chcę za nich podejmować tej decyzji. Przyjdzie na to moment" – mówił Plejadzie.

Wokalista zaznaczył też, że nie narzuca innym swojego wyboru i szanuje, jeśli ktoś decyduje się chrzcić niemowlę, zgodnie z katolicką tradycją. Swoje podejście tłumaczy dosłownym rozumieniem Biblii.

"Oczywiście chrzest to bardzo ważne wydarzenie, ale ile lat miał pan Jezus jak się chrzcił. Zrobił to absolutnie świadomie, więc ja bym chciał, żeby moje dzieci również świadomie to zrobiły" – tłumaczył.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości