Michał Wiśniewski walczy o zdrowie mamy. "Zaufanie jest dobre, ale kontrola jest lepsza"

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Michał Wiśniewski walczy o zdrowie mamy

Michał Wiśniewski przeżywa trudny czas. Chodzi o walkę o zdrowie ukochanej mamy, która musiała przejść skomplikowaną operację. Pomimo trudnej przeszłości, wokalista dba o mamę jak potrafi najlepiej.

Michał Wiśniewski wielokrotnie chwalił się bliską relacją z mamą. Mimo że dzieciństwo spędził w domach dziecka i rodzinach zastępczych, wokalista wybaczył Grażynie Wiśniewskiej trudne dzieciństwo i od pewnego czasu jest z nią w bardzo dobrych stosunkach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Anna Kalczyńska o planach zawodowych dzieci
Anna Kalczyńska o planach zawodowych dzieci Anna Kalczyńska opowiedziała jakie plany na przyszłość mają jej dzieci. Okazało się, że jedna z córek planuje pójść w dziennikarskie ślady mamy.

Mama Michała Wiśniewskiego przeszła operację

Na naprawie relacji z dzieckiem Grażyna Wiśniewska zdaje się zyskać podwójnie. Nie tylko odzyskała syna, ale wokalista pomógł jej odbić się od dna i wyjść z choroby alkoholowej. Obecnie mieszkają razem w willi gwiazdora.

Niedawno jednak rodzinną sielankę zakłóciły poważne kłopoty. Michał Wiśniewski, wykorzystując swoją stałą popularność, apelował o pomoc w leczeniu mamy. Chodziło o oddanie krwi, której potrzebowała natychmiast. Potrzebna też była operacja, którą Grażyna Wiśniewska na szczęście przeszła pomyślnie.

Mama jest już w domu, gdzie opiekują się nią najbliżsi. Niestety gwiazdora czekało kolejne smutnie wydarzenie. Odszedł pies, który towarzyszył rodzinie Michała Wiśniewskiego 10 lat.

"Mama jest z nami, więc jest szczęśliwa i spokojniejsza. Po powrocie do domu bardzo jednak przeżyła wiadomość o śmierci naszego psa. Był z nami dziesięć lat i ona bardzo go kochała" - powiedział "Faktowi" Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski o opiece nad mamą: "zaufanie jest dobre ale kontrola jest lepsza"

Grażynę Wiśniewską czeka teraz długa rekonwalescencja. Jest jednak pod najlepszą opieką syna i jego żony.

"Czeka ją rehabilitacja, musi też ćwiczyć i sporo chodzić, czego niestety za bardzo nie chce robić. Stosujemy więc różne sztuczki, by ją do tego zachęcić" - mówił Michał Wiśniewski.

Na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawiło się też zdjęcie z mamą, które pokazuje jego troskę o ukochaną mamę.

"Zaufanie jest dobre, ale kontrola jest lepsza" - napisał pod zdjęciem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości