Laluna pokazała efekty ostatnich operacji. "Gotowa na nowy początek"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Laluna

Katarzyna Lirsz, znana jako "Laluna" to bezapelacyjnie jedna z najbarwniejszych postaci telewizji TTV. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że szykuje się na 7 kolejnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Planowała między innymi plastycznie zmienić kształt powieki i uzyskać efekt "lisiego oka". Teraz pokazała efekty swojej metamorfozy.

Laluna przyzwyczaiła już swoich obserwatorów i widzów TTV do tego, że często korzysta z możliwości medycyny estetycznej i nie kryje do niej zamiłowania. Kilkakrotnie relacjonowała już wcześniejsze zmiany i operacje. Jak wygląda po kolejnej serii zabiegów? 

Laluna z TTV pokazała się po operacji. Jak wygląda? 

Na początku roku w mediach pojawiła się informacja, że Katarzyna "Laluna" Lirsz zdecydowała się na nowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Gwiazda TTV opisała dokładnie, co chciałaby zmienić i wyjaśniła, że ze względu na to, jak poważne są zabiegi, będzie musiała podzielić je na kilka części. 

"Chcę nowy nos, mniejszy i rosyjski. Foxy oczy, czyli na 'Bratz'. Lifting nóg. Plazma na brzuch i ciało, czyli docięcie mięśni i wywalanie resztek tłuszczu - plecy, ręce. Ale nie wiem, czy lekarz się zgodzi na tyle rzeczy. Pewnie znowu się na mnie wydrze i rozłoży na dwa razy. A więc trzeba będzie podjąć decyzję. Bo gdybym nie robiła nóg, to zrobiłabym resztę, ale lifting ud i plastyka to mega inwazyjne operacje. Nie wiem, jak ja będę chodziła, bo będę miała cięcie na nogach wewnątrz ud. Robię sobie mega szczupłe uda. Będę zdawała wam relację jak zwykle" - napisała w relacji na Instagramie gwiazda TTV. 

Niespełna miesiąc po wykonaniu operacji bohaterka "Królowych życia" i nowego programu "TTV" pt. "Diabelnie boskie" pokazała efekty swojej metamorfozy. 

Metamorfoza Laluny z "Królowych życia". Jak teraz wygląda? 

Katarzyna "Laluna" Lirsz na bieżąco dzieliła się z internautami postępami wykonywanych zabiegów. Wyznała jednak, że zanim pokaże się bez opatrunków, musi mieć pewność, że jej ciało całkowicie się zagoi. W końcu ten upragniony przez wielu jej obserwatorów dzień nadszedł. 

"Gotowa na nowy początek. Szczęśliwe życie operacyjne" - napisała pod zdjęciem na Instagramie. 

Na komentarze od internautów nie trzeba było długo czekać. 

"Dla mnie petarda. Dobrze, że walczysz o swój ideał" - napisała jedna z obserwatorek. 

"Wyglądasz zupełnie inaczej niż wcześniej. Ale najważniejsze, że jesteś zadowolona" - czytamy. 

"Jak laleczka. Piękna i perfekcyjna" - dodał inny obserwator. 

A jak Waszym zdaniem prezentuje się Laluna? 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Pozostałe wiadomości