Michał Wiśniewski złożył życzenia żonie. "Ponad życie, wiesz"

Michał Wiśniewski złożył żonie życzenia urodzinowe
Michał Wiśniewski złożył żonie życzenia urodzinowe
Źródło: MWMEDIA
Michał Wiśniewski należy do grona gwiazd, które chętnie i aktywnie prowadzą swoje profile w mediach społecznościowych. Lider Ich Troje wykorzystuje je nie tylko do kontaktu z fanami, ale także do wspominania, gratulowania i dzielenia się szczęśliwymi chwilami. Niedawno Michał Wiśniewski złożył życzenia swojej aktualnej żonie. Co na to Pola Wiśniewska?

Michał Wiśniewski ma na swoim koncie cztery nieudane małżeństwa. Od niedawna jego piątą partnerką jest Pola Wiśniewska, którą poznał za pośrednictwem portalu randkowego. Wokalista często podkreśla, jak bardzo kocha żonę, publikując zdjęcia opatrzone wyznaniami miłości. Jak się okazało, żona Michała Wiśniewskiego obchodziła niedawno urodziny.

Michał Wiśniewski złożył żonie szczere życzenia

Lider Ich Troje często publikuje zdjęcia, na których widoczni są członkowie jego rodziny. Jednak konto Michała Wiśniewskiego na Instagramie to istna kopalnia wspomnień. Wokalista często dzieli się z fanami fotografiami z przeszłości. Poprzez media społecznościowe gratuluje swoim byłym żonom osiągnięć, a także - składa życzenia urodzinowe. Tym razem wyjątkowym wyznaniem obdarował swoją aktualną partnerkę. Pola Wiśniewska obchodzi urodziny! Z tej okazji Michał Wiśniewski dodał szczery wpis:

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin najkochańsza! Ponad życie, wiesz…" - napisał pod wspólnym zdjęciem.

Jak na to szczere wyznanie zareagowała Pola Wiśniewska?

"Wiem" - odpisała, dodając obok serduszko.

Czy Michał Wiśniewski w końcu odnajdzie swoje miejsce u boku Poli Wiśniewskiej? Oboje szczerze w to wierzą.

Mandaryna i Anna Świątczak o życiu w show-biznesie. "To były pomyje"
Mandaryna i Anna Świątczak były rozmówczyniami Kaliny Szymankiewicz, która poruszyła z nimi wątek życia prywatnego w cieniu show-biznesu. Wokalistki przyznały, że bywało ciężko, a paparazzi czasem potrafili siedzieć na drzewach pod ich domem. Dla Anny Świątczak w pewnym momencie sława stała się prawdziwym przekleństwem. - W ogóle tego nie dźwignęłam. Ludzie jechali po dzieciach, albo po rodzinie - opowiadała ze smutkiem.

Pola Wiśniewska - kim jest piąta żona Michała Wiśniewskiego?

Pola Wiśniewska ma ok. 37 lat. Swojego męża Michała Wiśniewskiego poznała na jednym z popularnych portali randkowych. Kobieta miała rzekomo nie skojarzyć, że "Wiśnia" jest popularnym celebrytą. Para wzięła ślub w 2020 roku, a niedługo później pochwalili się informacją o ciąży. Nie tylko Michał Wiśniewski wszedł w ten związek z bagażem doświadczeń - okazało się, że Pola Wiśniewska ma czwórkę dzieci. Jak podał serwis rozrywka.radiozet.pl, kobieta wyznała, że jej najstarsza pociecha ma już 18 lat.

Tożsamość nowej żony Michała Wiśniewskiego przez długi czas była tajemnicą. Lider zespołu Ich Troje po raz pierwszy opublikował w pełni widoczny wizerunek żony, kiedy na świat przyszedł ich wspólny syn Falco. Czym zajmuje się zawodowo piąta żona wokalisty? Na swoim profilu na Instagramie Pola Wiśniewska podała, że jest fotografką.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @m_wisniewski1972

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości