Michał Żebrowski pokazał nagie zdjęcie żony. Internauci nie kryją zaskoczenia

Michał Żebrowski pokazał zdjęcie nagiej żony
Michał Żebrowski pokazał zdjęcie nagiej żony
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Michał Żebrowski wraz z żoną nie boją się pokazywać odważnych kadrów ze swojej codzienności w mediach społecznościowych, co widać na ich profilach, jednak ostatni post aktora mocno zaskoczył internautów. Michał Żebrowski pokazał nagie zdjęcie swojej żony w ciąży. 

Michał i Aleksandra Żebrowscy publikują na instagramowych kontach wiele odważnych treści, które później często są komentowane w mediach. Aleksandra Żebrowska jest znana z tego, że podobnie jak Zofia Zborowska-Wrona czy Aleksandra Domańska pokazuje, jak naprawdę wygląda życie matki małego dziecka.

Michał Żebrowski pokazał odważne zdjęcie żony

Żona Michała Żebrowskiego często pokazuje jak karmi piersią, lub jak wygląda w domowym stroju. Internautki bardzo lubią takie posty, ponieważ łatwiej jest się im utożsamiać z takim wizerunkiem. Tym razem to jednak nie Aleksandra Żebrowska, ale jej mąż dodał na Instagramie odważny post.

Aktor opublikował zdjęcie swojej nagiej żony w ciąży, co nie spodobało się części internautów. Zrobił to z okazji Dnia Matki.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, jednak ich zdania były podzielone.

"No i pięknie, wszystkiego najlepszego", "Pani Ola wygląda bardzo ładnie", "Wszystko rozumiem, ale po co tak intymne zdjęcia pokazywać wszystkim?", "Cudowna, piękna, mądra", "Trochę niesmaczne", "Bardzo lubię wasze posty, ale to zdjęcie to chyba już troszkę za dużo", "Piękna mama" - pisali.

Zobacz wideo:

Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl wspomniała dzień, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Zaznaczyła, że miała obawy, co do zdrowia dziecka.
Źródło: Co za Tydzień

Michał i Aleksandra Żebrowscy — historia miłości

Aleksandra i Michał Żebrowscy poznali się, gdy przyszła żona aktora miała zaledwie 5 lat. W tym roku będą świętować 13. rocznicę ślubu, a przez lata bycia razem doczekali się trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa.

"Kiedy się zaręczyliśmy, miałam 21 lat. Moja rodzina przeprowadzała się akurat za granicę, zbiegło się to więc z przymusowym usamodzielnieniem, bo do tej pory mieszkałam z rodzicami. Miałam świadomość, że rozpoczynam nowy etap w moim życiu – na pewno bardziej dorosły. Rok później byliśmy po ślubie" - mówiła ukochana artysty w wywiadzie dla Plejady.

Aleksandra Żebrowska została mamą, gdy miała 23 lata. Żona Michała Żebrowskiego obecnie oczekuje narodzin czwartego dziecka i przez fanki uważana jest za wzór w kwestii macierzyństwa. Co ciekawe, małżeństwo nie miało tak łatwo na samym początku i musieli mierzyć się z negatywnymi komentarzami związanymi z różnicą wieku, jednak jak widać, udało im się to przezwyciężyć.

W najnowszym wywiadzie gwiazda przyznała jednak, że nie była w pełni przygotowana na zajęcie się swoją pierwszą pociechą.

"Nie spodziewasz się, że to nie jest tylko przewijanie, kąpanie, budzenie się w nocy, tylko dużo, dużo więcej" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości