Miley Cyrus w nowej piosence zwraca się do byłego męża? Singiel wydała w dniu jego urodzin

Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Piosenka Miley Cyrus dotyczy jej byłego męża?
Źródło: Getty Images
Miley Cyrus od kilku tygodni zapowiadała premierę pierwszego singla z płyty "Endless Summer Vacation". Wyjątkowe stylizacje, dobór miejsc, w których był kręcony teledysk, tekst piosenki i hipnotyzujący taniec mają drugie dno? Według medialnych doniesień można doszukać się w tym powiązań z jej byłym mężem - Liamem Hemsworthem. Głównym potwierdzeniem tej tezy ma być to, że piosenkę wydano w dniu jego 33. urodzin.

Dalsza częśc artykułu pod materiałem wideo.

Muzyczne podsumowanie roku 2022
Muzyczne podsumowanie roku 2022

Miley Cyrus to niekwestionowana królowa muzyki pop. Przez lata wcielała się w główną postać serialu dla dzieci i młodzieży, co otworzyło jej drzwi do światowej sławy. Po zerwaniu z wizerunkiem młodocianej gwiazdy jej twórczość, podobnie jak wygląd i życie, przeszła olbrzymią metamorfozę. Czy nową płytą planuje na zawsze odciąć się od związku z australijskim aktorem? 

Miley Cyrus w piosence "Flowers" nawiązuje do byłego męża? 

W piątek, 13 stycznia 2023 roku światło dzienne ujrzała piosenka "Flowers". Wraz z jej pierwszymi słowami fani celebrytki doszukali się znaczących powiązań z Liamem Hemsworthem. Co ciekawe, data premiery utworu to także dzień urodzin aktora, z którym Miley Cyrus rozwiodła się w 2020 roku. Kolejnymi dowodami na to, że nie było tu miejsca na przypadek, są słowa piosenkarki, która ogłaszając godziny publikacji singla na świecie, jako pierwszą wymieniła Australię, czyli ojczyznę byłego męża. 

"Zbudowaliśmy dom i patrzyliśmy jak płonie. Nie chciałam cię zostawić, nie chciałam kłamać. Zaczęłam płakać, ale potem przypomniałam sobie, że… Mogę kupić sobie kwiaty. Mogę trzymać się za rękę. Mogę sama tańczyć. Potrafię kochać siebie lepiej niż ty" - śpiewa Miley Cyrus. 

To jednak nie koniec powiązań z przeszłością. Jak podaje portal wmagazine.com, piosenka "Flowers" jest odpowiedzią na utwór "When I Was Your man" Bruno Marsa, który miał zadedykować Miley Cyrus w przeszłości były mąż. Według medialnych doniesień dom, który jest pokazany w teledysku, był kupiony przez celebrytkę w 2011 r. To właśnie tam Liam Hemsworth miał dopuścić się licznych zdrad, co było jedną z przyczyn rozpadu jego związku z gwiazdą popu. 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - historia miłości 

Historia Miley Cyrus i Liama Hemswortha zaczyna się w 2009 roku. To właśnie wtedy oboje otrzymali główne role w filmie "Ostatnia piosenka". Media szybko zaczęły się rozpisywać o ich płomiennym romansie i rozkwitającej miłości. Zaledwie rok później, przedstawiciel prasowy aktora poinformował, że para rozstała się. Kilka tygodni później paparazzi przyłapali ich jednak na wspólnym obiedzie. 

Zakochani ponownie dali sobie szansę, a w maju 2012 roku palec Miley Cyrus zdobił wielki pierścionek zaręczynowy. We wrześniu 2013 roku potwierdzili rozstanie, a w życiu gwiazdy pop zaczęły pojawiać się nowe sympatie. Na początku 2016 roku pojawiły się pierwsze dowody, że ich relacja jeszcze się nie zakończyła. Dwa lata później, 23 grudnia w mediach społecznościowych zawrzało - Miley Cyrus i Liam Hemsworth stanęli bowiem na ślubnym kobiercu, deklarując miłość aż po grób. Zaledwie 6 miesięcy później rzecznik prasowy wokalistki wydał oświadczenie. 

"Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu" - napisał. 

Oficjalna przyczyna rozpadu związku nie jest powszechnie znana. W mediach pojawiały się doniesienia o imprezowym stylu życia aktora, licznych zdradach i nadużywaniu narkotyków. Podobne opinie ciążą jednak na Miley Cyrus, która przez lata związku z australijskim gwiazdorem przeszła największą, artystyczną przemianę. 

Liam Hemsworth oficjalnie złożył pozew o rozwód w 2019 roku podając za powód "różnice nie do pogodzenia". W 2020 roku decyzją sądu para przestała być małżeństwem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości