Piosenka

Piosenka

Maja Bohosiewicz na Instagramie wyraziła swoje zdanie na temat popularnej piosenki "Skolima" - "Wyglądasz idealnie". Aktorka nie kryła oburzenia tekstem utworu i skrytykowała jego przekaz.

Już niedługo "Hotel Paradise" otworzy swoje podwoje dla nowych mieszkańców. W 6. edycji tłem dla sercowych zawirowań oraz romantycznych uniesień singli będzie piosenka, pt. "Rajska miłość", którą wykonuje Nana. Zobaczcie teledysk!

Fani randkowego reality show TVN7 już niedługo zobaczą nowy sezon produkcji. 6. edycja "Hotelu Paradise" doczekała się już nowej piosenki. Kto zaśpiewa utwór promujący program?

Johnny Depp i Amber Heard niedawno zakończyli sądową batalię w "procesie dekady". Wszystko wskazuje na to, że choć sprawa się zakończyła, "wojna" byłych małżonków trwa. Wszystko wskazuje na to, że w swojej najnowszej piosence Johnny Depp uderza w byłą żonę, sugerując, że jest upadłą gwiazdą. Nie przebierał w słowach.

Z okazji Dnia Ojca Piotr Gąsowski zdecydował się na wyjątkowy gest. Za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył życzenia swojemu tacie. Zaapelował też do wszystkich ojców. "Nie wstydźcie się mówić waszym dzieciom, że je kochacie" - napisał Piotr Gąsowski.

Edyta Górniak zaskoczyła kolejnym wyznaniem. Jak się okazało, podczas amerykańskiej przygody nagrała utwór, który dziś jest wielkim przebojem Céline Dion. Jak twierdzi piosenkarka, długo nie mogła się z tym pogodzić. "Został mi zabrany dla niej. Nawet zaśpiewała prawie tak samo jak ja. Wtedy to był szok. Pamiętam, że bardzo płakałam" - powiedziała.

Sonia Szklanowska wydała nowy singiel. "Bąbelkowe truskawki" to kolejna piosenka uczestniczki drugiej edycji "Hotelu Paradise". Fani są zaskoczeni gatunkiem muzycznym prezentowanym przez wokalistkę. Czy to będzie hit nadchodzącego lata?

Robert Gawliński w najnowszym wywiadzie opowiedział o niedoszłej współpracy z jedną z największych gwiazd światowego rocka. Lider Wilków dostał propozycję od Bryana Adamsa, aby ten oddal mu swoją piosenkę "Urke". Odpowiedź piosenkarza zaskoczyła nawet jego fanów.

Dorota Gardias nagrywa swoją pierwszą, profesjonalną piosenkę i już niedługo zadebiutuje w roli wokalistki. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą popularna pogodynka nie ukrywała, że wypuszczenie własnego singla było jej wieloletnim marzeniem, na którego spełnienie w końcu się zdecydowała.

Nana, czyli Natalia Majos - finalistka 4. edycji "Hotelu Paradise" wykonuje utwór przewodni nowej edycji programu. Piosenka "Ty i Ja" jest już dostępna w serwisie youtube.com. Pobije rekordy popularności?