Monika Richardson wyjaśniła, dlaczego wciąż jest mężatką. "Rozwód okazuje się zupełnie niepotrzebny"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Monika Richardson nie jest już dziennikarką

Wiosną 2021 roku media obiegła smutna wiadomość. Po 10 latach związku Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się. W mediach zawrzało, a eks partnerzy zaczęli toczyć batalię w blasku fleszy. Okazało się jednak, że do tej pory w świetle prawa są małżeństwem. Monika Richardson w wywiadzie wyjaśniła, dlaczego wciąż nie sfinalizowali rozwodu.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski przez dekadę byli uznawani przez setki osób za parę idealną. W wywiadach chętnie opowiadali o swojej miłości i szczerym uczuciu, które połączyło ich dusze. Niestety po dekadzie spędzonej w swoim towarzystwie zdecydowali, że to czas na odnalezienie szczęścia u boku innych osób. 

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski nie wzięli rozwodu. Dlaczego? 

Monika Richardson w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że formalnie wciąż jest żoną Zbigniewa Zamachowskiego i nie czuje potrzeby, by w pośpiechu finalizować rozwód. Jednym z głównych powodów okazało się… przeciążenie systemu sprawiedliwości. 

"Ja się przecież w końcu rozwiodę. Jesteśmy po pandemii. Sądy są bardzo przeciążone. Wiem, bo sama mam wiele spraw w toku. Między innymi sprawę frankową. Oczywiście to nie jest sąd rodzinny i zupełnie innego rodzaju sprawa, ale ja wiem, jak to działa. Gdybyśmy się zwrócili z tym do sądu, nieważne z czyjej inicjatywy, to byśmy mieli pewnie w ciągu pół roku wyznaczoną sprawę. Potem by się okazało, że jedno lub obydwoje nie możemy i zostałoby to przesunięte o kolejne 3, 6 czy 8 miesięcy. Więc jak sobie pomyślę, że mamy się w to bawić, to naprawdę rozwód okazuje się zupełnie niepotrzebny. Ale mogę oczywiście mówić w tym momencie tylko za siebie" - powiedziała Monika Richardson w rozmowie z jastrzabpost.pl. 

Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem?
Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem? Źródło: Co za Tydzień

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski - dlaczego się rozstali? 

Wieść o rozstaniu Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego zdziwiła sympatyków pary. Szybko jednak okazało się, że oboje znaleźli szczęście u boku innych osób. Według medialnych doniesień aktor miał się związać się z Gabrielą Muskałą, a dziennikarka z Konradem Wojterkowskim - producentem filmowym. W mediach spekulowano o powodach rozstania pary, podając za przyczynę zdrady, kłótnie i nieporozumienia. Monika Richardson w wywiadzie dla magazynu "Wprost" opowiedziała, co skłoniło ją do podjęcia ostatecznej decyzji o odejściu od męża.

"Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy - ze zdradą męża włącznie - to były kłopoty jak w innych związkach"- powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości