Jak wygląda córka Romana Polańskiego? Morgane Polański skończyła niedawno 30 lat

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Jak dziś wygląda córka Romana Polańskiego, Morgane?

20 stycznia córka Romana Polańskiego skończyła 30 lat. Morgane poszła w ślady znanych rodziców i na swoim koncie ma już pierwsze role w filmowych produkcjach. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Morgane Polański jest jedyną córką reżysera Romana Polańskiego i aktorki Emmanuelle Seigner. Małżeństwo doczekało się również 25-letniego syna Elvisa. 20 stycznia tego roku Morgane Polański skończyła 30 lat. Córka znanego reżysera w jednym z wywiadów wyznała, że od zawsze wiedziała, że będzie aktorką.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski

Czym zajmuje się córka Romana Polańskiego?

Kilka lat temu w rozmowie z "Vivą!" Morgane Polański powiedziała, że po czasie zrozumiała, że chciałaby zająć się jednak reżyserią, jak jej ojciec.

"Chciałam być reżyserem. I jestem pewna, że kiedyś będę. Pamiętam, że po powrocie z Wiednia namiętnie 'reżyserowałam' w domu kolegów i koleżanki. Jak dzieci grały niezgodnie z moją wizją, to je... biłam. Czułam się absolutnym dyktatorem! Mama próbowała mi tłumaczyć, że nie mogę tak się zachowywać, ale nie rozumiałam dlaczego. Przecież nie trzymali się mojego scenariusza! Kara słusznie im się należała! (śmiech)" - powiedziała.

Morgane Polański wychowywała się wraz z rodzicami we Francji. Po skończonej szkole średniej zastanawiała się, gdzie chce studiować. Myślała o Stanach Zjednoczonych, jednak ostatecznie rozpoczęła edukację w Central School of Speech and Drama w Londynie.

Morgane Polański o życiu w trzeźwości

Morgane Polański zagrała m.in. w "Żonie", "Looted", "Oficerze i szpiegu", a także w "Wikingach", gdzie wcieliła się w rolę córki Karola II Łysego. Morgane Polański jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu przyznała, że zmaga się z alkoholizmem.

W marcu ubiegłego roku 30-latka świętowała dwa lata życia w trzeźwości.

"Kiedy to piszę, odbiera mi mowę, to dla mnie bardzo emocjonalne. Dotychczas nie opisywałam tutaj tej podróży, ale wydaje mi się, że warto to zrobić dzisiaj. Aby podzielić się nadzieją, gdy ktoś może czuć się beznadziejny i bezradny. Aby przypomnieć, że na końcu tunelu zawsze jest światełko, nawet jeśli nie możesz dostrzec tam choćby przebłysku, że możliwe jest życie w wolności, dzień po dniu" - pisała.

Ponadto Morgane Polański spełnia się również w modelingu. Jakiś czas temu wraz z mamą Emmanuelle Seigner wystąpiła w kampanii Marca Jacobsa.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Corbis Entertainment

Pozostałe wiadomości