Natalia Kukulska sprawiła dzieciom wyjątkowy prezent na święta. "Jeden, a każdy zadowolony"

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
Źródło: MWMEDIA
Natalia Kukulska podzieliła się z internautami wyjątkowym nagraniem na Instagramie, na którym pokazała, jak jej dzieci grają na fortepianie, który dumna mama sprawiła im na święta. Zobaczcie sami.

Natalia Kukulska jest córką Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Od 2000 r. jest żoną perkusisty Macieja Dąbrówki, z którym doczekała się trójki dzieci: 23-letniego Jana, 18-letniej Anny i sześcioletniej Laury. Co ciekawe, najstarsze pociechy gwiazdy poszły w ślady rodziców i również związały swoją przyszłość z muzyką.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

czt_06
Dominika Gawęda, Anna Korcz i Natalia Kukulska o profilaktyce raka piersi
Źródło: "Co Za Tydzień"

Natalia Kukulska sprawiła dzieciom wyjątkowy prezent na święta

Za nami święta Bożego Narodzenia. Natalia Kukulska pochwaliła się na Instagramie, co w tym roku św. Mikołaj przyniósł jej dzieciom. Jak się okazało, wszystkie pociechy dostały jeden prezent. Artystka sprawiła im fortepian, a przy okazji opublikowała na Instagramie krótkie wideo, na którym każda z jej pociech na nim zagrała.

"Zamiast kolęd… Kolejno odlicz… Jaś (23), Ania (18), Laura (6)… Mikołaj wiedział, jak załatwić święta jedną zabawką" - napisała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów.

"Jeden prezent, a każdy zadowolony", "Niesamowite", "Wspaniały pomysł, pięknie grają", "Ty im sprawiłaś prezent, a teraz oni tobie grą", "Coś pięknego", "Wspaniale jest mieć tak uzdolnioną muzycznie rodzinę" - czytamy.

Natalia Kukulska otworzyła się na temat terapii

Natalia Kukulska stroni od życia w blasku fleszy. Woli trzymać życie prywatne z dala od mediów, jednak czasami robi wyjątek. Jakiś czas temu w jednym z wywiadów wspomniała, że wraz z mężem zdecydowali się na terapię małżeńską. W ostatniej rozmowie z Plejadą Natalia Kukulska powiedziała, na jakim są etapie.

"Terapia i taka osoba, która jest obok i potrafi obiektywnie spojrzeć i pomóc, jest na pewno bardzo wartościową pomocą. Dla mnie ten temat nie powinien być tematem tabu. Cały czas powtarzam i myślę, że dlatego też o tym powiedziałam, że powinniśmy się oswajać z taką myślą, że to jest rzecz zupełnie normalna. Tak jak dbamy o higienę każdą, tak samo właśnie powinniśmy o tę psychiczną" - mówiła.

Jak się okazało, Natalia Kukulska już skończyła terapię.

"Ja teraz nie jestem żadnej terapii, ale zdarzały mi się momenty, kiedy potrzebowałam takiego wsparcia i uważam, że to jest nic wstydliwego i nic złego" - dodała.

W ciągu ostatnich miesięcy rodzina Natalii Kukulskiej intensywnie pracowała nad wykończeniem artystycznego domu, w którym piosenkarka mogłaby swobodnie pracować nad nowymi utworami. Czy to również przyczyniło się do popsucia się relacji między małżonkami?

"Wykończeniówka niejednego wykończyła i wiele ludzi mówi, że jak już się przetrwa wspólną budowę, to przetrwa się wszystko. W każdym razie nam się to udało. Teraz już zaczynam się z tego miejsca cieszyć, a przede wszystkim już zaczynam pracę nad nową płytą. Pewne nagrania już się tam odbędą, więc patrzymy na nowe" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości