Natalia Kukulska świętuje urodziny męża. "Cyfra na torcie do czegoś zobowiązuje"

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka na premierze filmu "Bo we mnie jest seks".
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są małżeństwem od 22 lat
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka dopiero co obchodzili dwudziestą drugą rocznicę ślubu, a już mieli kolejny powód do świętowania. Piosenkarka pochwaliła się na Instagramie tortami urodzinowymi swojego męża, który obchodził okrągły jubileusz.

Z okazji rocznicy ślubu Natalia Kukulska zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie, które rozbawiło fanów. Dosłownie dzień później znów miała okazję do podzielenia się z obserwatorami osobistym wyznaniem. Jakie życzenia złożyła mężowi z okazji pięćdziesiątych urodzin?

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka od 22 lat razem – jak się poznali?

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka długo ze sobą współpracowali, zanim zaczęli być parą. Poznali się w 1997 roku przy okazji powstawania płyty "Puls". Piosenkarka była wówczas w związku z Ryszardem Kunce – autorem tekstów i dziennikarzem.

W pewnym momencie przyjaźń między muzykami przerodziła się w miłość. Uczucie narodziło się w trakcie letniego wyjazdu do USA. Połączyła ich wspólna pasja, czyli muzyka. Perkusista i wokalistka nadal pracują razem. W maju 2010 roku wydali pierwszy wspólny album "Comix".

Na ślubnym kobiercu Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka stanęli 12 lutego 2000 roku. Cztery miesiące później na świat przyszedł ich syn Jan. Z kolei pięć lat później Natalia Kukulska urodziła pierwszą córkę, Anię, a w styczniu 2017 roku drugą, Laurę.

W sobotę obchodzili kolejną rocznicę powiedzenia sobie przed ołtarzem sakramentalnego "tak". Piosenkara w swoim stylu poinformowała fanów o jubileuszu. Udostępniła na Instagramie zdjęcia dwóch kubków, na których widać podobiznę zakochanych. Do postu dołączyła uroczy i humorystyczny komentarz:

"22 lata! Niech się nie wysuszą za bardzo" – zażartowała.

Zakochani świętowali swoją rocznicę w bardzo relaksujący sposób. Wybrali się wspólnie do salonu tajskiego masażu.

SWIATCZAK_RELACJAZMANDARYNA
Anna Świątczak o relacji z Mandaryną
Anna Świątczak od pewnego czasu żyje w bardzo dobrych relacjach z Mandaryną. W rozmowie z naszym serwisem wokalistka zdradziła kulisy tej znajomości.

Natalia Kukulska świętuje urodziny męża

Mąż Natalii Kukulskiej podobnie jak i ona swoje życie związał z muzyką. Michał Dąbrówka uczęszczał do klasy perkusji, uczył się też dodatkowo komponowania utworów i ich aranżacji. Jest znanym perkusistą, współpracującym z wybitnymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Może się pochwalić m.in. tym, że wraz z orkiestrą Janusza Stokłosy współtworzył oprawę muzyczną musicalu "Metro".

Muzyk urodził się 13 lutego 1972 w Warszawie. Jak łatwo wyliczyć, w tym roku obchodzi wyjątkowy, okrągły jubileusz. Natalia Kukulska opublikowała na Instagramie post z urodzin męża. Na zdjęciu widzimy dwa przepiękne torty. Jeden z nich jest nawet w kształcie perkusji z lukrową figurką muzyka. Piosenkarka napisała żartobliwie:

"Stało się. Mój małżonek gra w tempie 50 bpm! Ale umie chyba w każdym tempie, bicie i metrum - słyszałam na mieście! Cudownie zobowiązująca jest ta cyfra na torcie - kochanie czekamy na autorskie granie! Wierzę i kocham!" - pisała.

W drugim poście, w którym załączyła kilka prywatnych fotografii męża, napisała pieszczotliwie:

"Proszę państwa oto Miś…"

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: Viva, Instagram/@natalia.kukulska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości