Natalia Kukulska upamiętniła Annę Jantar w dniu urodzin. "Taka niespodzianka"

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska upamiętniła Annę Jantar w dniu urodzin
Źródło: MWMEDIA
Anna Jantar urodziła się 10 czerwca. Właśnie dziś obchodziłaby 73. urodziny. Z tej okazji Natalia Kukulska postanowiła poświęcić ukochanej mamie wpis w mediach społecznościowych. Tym samym obwieściła pewną nowinę, która dla fanów artystki będzie nie lada gratką.

Anna Jantar w chwili śmierci miała zaledwie 30 lat. Jej kariera właśnie nabierała tempa i zaczęła rozprzestrzeniać się na Stany Zjednoczone. Wyleciała tam tuż po świętach, 27 grudnia 1979 roku. Przez niespełna 3 miesiące koncertowała w klubach polonijnych. Występowała nawet z zespołem Perfect. 14 marca 1980 roku wracała do Polski. Samolot, którym podróżowała, rozbił się około godziny 11:15, zaledwie kilka kilometrów od planowanego miejsca lądowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: IRENA MELCER

Natalia Kukulska ma niespodziankę dla fanów Anny Jantar

Natalia Kukulska od najmłodszych lat znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Nazwisko piosenkarki było odmieniane przez wszystkie przypadki. Fani Anny Jantar z zapartym tchem wyczekują nowych wzmianek, niepokazywanych dotąd zdjęć z domowego archiwum i opowieści dotyczących przedwcześnie zmarłej artystki. 10 czerwca obchodziłaby 73. urodziny. Z tej okazji Natalia Kukulska postanowiła złożyć ukochanej mamie życzenia. To jednak nie wszystko. Nie zabrakło bowiem niespodzianki.

"Mamo, dziś z okazji Twoich urodzin przesyłamy Ci same słoneczne myśli! Ale, czy pomyślałabyś, że możemy umieścić je w kopercie ze znaczkiem z Twoim wizerunkiem? Tak, kochani. Taka niespodzianka na dziś! Myślę, że będzie to piękny prezent dla fanów, kolekcjonerów i filatelistów. Miło mi poinformować, że w dniu 10 czerwca 2023 r. z inicjatywy Poczty Polskiej zostanie wprowadzony do obiegu znaczek pocztowy o wartości 4,00 zł emisji „Gwiazdy polskiej muzyki”, poświęcony osobowości artystycznej Anny Jantar" - napisała.

Pod postem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy.

"Wzruszająca i piękna niespodzianka. Pomimo upływu tylu lat dbasz i pamiętasz o mamie...";

"Piękny gest. Piękna Anna. Piękne wspomnienie";

"Wysyłam Dziś w niebo całusa dla mamy w dniu jej święta" - czytamy.

Zobaczcie, jak będzie wyglądał znaczek pocztowy z wizerunkiem Anny Jantar.

Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar

Natalia Kukulska wielokrotnie była pytana o to jak wspomina mamę i traumę, z którą musiała zmierzyć się po je tragicznej śmierci. Artystka w jednym z wywiadów dla "Twojego Stylu" poruszyła ten temat i zaznaczyła, że przeszła długą drogę i wiele lekcji, by nie przekładać swoich wspomnień na strach o dzieci.

"Ja już zasypiam, wiedząc, że moje dzieci wrócą do domu w nocy albo nad ranem. Staram się nie projektować złych scenariuszy, przez lata z tym walczyłam. Z każdym dzieckiem wyczekiwałam tego momentu, kiedy ja straciłam moją mamę. Miałam wtedy cztery lata. Patrzyłam na mojego czteroletniego syna, a potem córki i myślałam: 'Aha, to taka byłam, kiedy mama zmarła. Boże, a gdyby teraz coś się stało, to mój syn czy córka nie będzie mnie pamiętać. Tak jak ja nie pamiętam mamy'. A potem pojawiała się myśl: 'Przecież to niemożliwe, żeby dziecko mnie nie pamiętało, skoro jesteśmy ze sobą tak blisko'. I przerażenie: 'To dlaczego ja nie pamiętam mojej mamy?!'" - powiedziała.

W rozmowie z "Vivą!" Natalia Kukulska otworzyła się na temat wspomnień. Przyznała, że choć pamięta mamę, to nie jest pewna, czy ów wspomnienia pochodzą z jej przeszłości, czy z opowieści, których słucha od małego.

"Pamiętam, jak wyglądała, choć nie wiem, czy moja pamięć opiera się o zdjęcia i wspomnienia innych, czy o realne wspomnienie. Ja żadnych wspomnień osobistych właściwie prawie nie mam i nie wiem, czy te, które we mnie żyją, pochodzą z opowiadań o mamie, czy były to sytuacje, które ja, jako czterolatka, zapamiętałam. Na pewno przypominam sobie, jak wzięłam lokówkę mamy do ręki i oparzyłam się nią, bo była gorąca. Albo jak mama niechcący mnie zadrapała paznokciami, a wiem, że nosiła bardzo długie" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości