Natalia Oreiro przeszła metamorfozę. Wygląda jak Jennifer Lopez. Widzicie podobieństwo?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Natalia Oreiro niczym Jennifer Lopez. Podobne?

Natalia Oreiro znana z serialu "Zbuntowany Anioł" przeszła sporą metamorfozę. Aktorka na najnowszych zdjęciach wygląda jak... siostra Jennifer Lopez. Zobaczcie sami tę spektakularną zmianę.

Natalia Oreiro zyskała ogromną popularność po roli Milagros w serialu "Zbuntowany Anioł". Widzowie z miejsca pokochali zbuntowaną dziewczynę, która pracując w rezydencji państwa Di Carlo zakochała się w ich synu Ivo i to z wzajemnością. Widzowie obserwowali ich miłosne perypetie, a serial zyskał miano kultowego.

Natalia Oreiro przeszła sporą metamorfozę

Coraz młodsze pokolenia znają Natalię Oreiro i jej aktorskie kreacje. Na Instagramie aktorka ma już prawie 1,5 mln obserwujących. Aktorka przez lata swojej kariery przeszła niejedną metamorfozę, która zawsze była szeroko komentowana w mediach na całym świecie.

Tym razem aktorka zainspirowała się wizerunkiem Jennifer Lopez, ponieważ jak zgodnie okrzyknęli jej fani — obie artystki wyglądają jak siostry. Natalia Oreiro zmieniła fryzurę i styl ubierania się, podobny do ukochanej Bena Afflecka.

Do zdjęć dodała opis:

"Ponieważ nie wiedziałam, w co się ubrać, zakładam wszystko!" - czytamy.

Zobacz wideo:

 Natalia Kukulska o swojej pierwszej płycie live
Natalia Kukulska o swojej pierwszej płycie live Źródło: "Co Za Tydzień"

Natalia Oreiro jak Jennifer Lopez

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy uważają, że Natalia Oreiro do złudzenia przypomina amerykańską piosenkarkę.

"Jak J.Lo", "O matko, jakie podobieństwo do Jennifer Lopez!", "Wyglądasz jak jej zaginiona siostra bliźniaczka", "Piękna zmiana", "Urugwajska Jennifer Lopez", "Powinnyście wystąpić razem na scenie" - pisali fani.

Niedługo później Natalia Oreiro pokazała kolejne zdjęcia, na których także przypomina Jennifer Lopez.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: GETTY IMAGES

Pozostałe wiadomości