Maria Sadowska zaliczyła zabawną "wpadkę" na koncercie. Pokazała nagranie

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Maria Sadowska zaliczyła wpadkę na koncercie

Maria Sadowska w niedzielę 29 maja wzięła udział w koncercie Silne Kobiety XXI Wieku. Artystka zaliczyła jednak małą wpadkę. Wchodząc na scenę, zgubiła but, który wpadł pod platformę. Całe zdarzenie skomentowała na Instagramie i pokazała nagranie.

Maria Sadowska na polskiej scenie muzycznej działa od blisko 30 lat. Swoją karierę zaczynała w dziecięcym zespole, a później zdecydowała się na pracę solo. Przez lata współpracowała z wybitnymi polskimi artystami, a także zagranicznymi m.in. z Madonną czy członkiniami zespołu Spice Girls.

Maria Sadowska zaliczyła wpadkę na scenie

Maria Sadowska zajmuje się również reżyserią, a na swoim koncie ma już takie produkcje jak "Sztuka kochania", "Dzień kobiet", "Demakijaż" czy "Dziewczyny z Dubaju". Artystka jak do tej pory spełnia się na wielu polach, jednak nie zamierza rezygnować z żadnego z nich.

Ostatnio Maria Sadowska grała koncert w Warszawie podczas wydarzenia na Żoliborzu Silne Kobiety XXI Wieku. Oprócz niej na scenie wystąpiły również Beata Tadla, Magdalena Popławska, czy Julia Kamińska, jednak to występ Marii Sadowskiej został najbardziej zapamiętany.

Zobacz wideo:

Olga Mildyn o swojej książce "Podłość"
Olga Mildyn o swojej książce "Podłość" Olga Mildyn o swojej książce "Podłość"

Artystka pokazała nagranie

Wszystko przez małą wpadkę, jaką gwiazda zaliczyła, wchodząc na scenę. Maria Sadowska zaczynając występ, zgubiła but, który wpadł pod schodki prowadzące na platformę. Na szczęście pracownik ekipy technicznej szybko zauważył brak obuwia i ruszył piosenkarce na ratunek.

Całą sytuację Maria Sadowska skomentowała na Instagramie, gdzie opublikowała nagranie z wpadki.

"Kiedy zgubisz but, wchodząc na scenę... Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami na wczorajszym koncercie!!! A także mojej super ekipie" - napisała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości