Kilka lat temu wygrała "MasterChefa". Dziś wygląda jak Kim Kardashian

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Natalia Paździor, pierwsza Master Chef Junior

Najlepiej gotującym dzieckiem w Polsce została okrzyknięta w wieku 11 lat. Natalia Paździor tytuł MasterChefa Juniora otrzymała w 2016 roku i od tego czasu zmieniła się nie do poznania. Fani wprost zakochali się w jej studniówkowym looku.

W maju czeka ją matura. Aż trudno uwierzyć jak zmieniła się zwyciężczyni pierwszej edycji programu "MasterChef Junior". Bynajmniej nie wygląda już jak dziecko. Zobaczcie sami!

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni"
Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni" Źródło: "Co Za Tydzień"

Natalia Paździor - pierwsza MasterChef Junior w Polsce

Pewna siebie, zadziorna i wiecznie uśmiechnięta — taką pamiętamy ją z pierwszej edycji "MasterChefa Juniora". Natalia Paździor w 2016 roku miała 11 lat i już wtedy zachwyciła całą Polskę. Obecnie uczy się w licealnej klasie o profilu matematyczno-fizycznym. Nadal kocha gotować, ale swoją przyszłość wiąże z innym zawodem, mianowicie z architekturą wnętrz. Jej priorytetem są w tym roku przygotowania na uczelnię, w maju zdaje bowiem maturę.

Natalia Paździor chętnie dzieli się z fanami urywkami prywatnego życia. Dzięki jej profilom na Instagramie i Tik Toku wiemy na przykład, że jest szczęśliwie zakochana.

Natalia Paździor - jak wygląda zwyciężczyni "MasterChefa"?

Prawdziwą furorę wśród obserwujących zrobiły zdjęcia Natalii Paździor z przygotowań do studniówki. "Zatrzymałam się na 13-letniej Natalce!", "zjawiskowa!", "cudowna!", "przepiękna" - to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiają się na Instagramie pierwszej zwyciężczyni w historii polskiej edycji programu "MasterChef Junior". Trudno się nie zgodzić, że makijaż w stylu Kim Kardashian pasuje Natalii Paździor jak mało komu.

Natalia Paździor pochwaliła się też całą studniówkową stylizacją. Na jej Tik Toku pojawił się filmik maturzystki w czarnej, balowej sukni i pasujących sandałkach. Nie zabrakło też, rzecz jasna, nieodłącznego elementu studniówkowej kreacji, czerwonej podwiązki. Według przesądu miała ona gwarantować powodzenie na przyszłych egzaminach, choć dzisiejsza młodzież traktuje ją bardziej jako dodatek raczej symboliczny.

Niemniej mocno trzymamy kciuki! Życzymy powodzenia na maturze i miejsca na wymarzonej architekturze!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Pozostałe wiadomości