Natasza Urbańska o podziale obowiązków. Co w domu robi Janusz Józefowicz?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są małżeństwem
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są małżeństwem
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Natasza Urbańska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o podziale obowiązków w jej domu. Aktorka, która jest bardzo zapracowana, zapewniła, że częścią z nich dzieli się ze swoim mężem, Januszem Józefowiczem. Reżyser odrabia z ich córką lekcje, a czasem nawet poda zupę dla całej rodziny. - To się zmieniło na przestrzeni czasu - zapewniła.

Natasza Urbańska wygrała program "Mask Singer" i to ona skrywała się pod maską Deszczu. Utalentowana aktorka już niedługo wypuści nową płytę, a jej grafik wprost pęka w szwach. Oprócz pracy w teatrze i na scenie muzycznej gwiazda ma bowiem rodzinę, dla której też zawsze stara się wygospodarować odpowiednią ilość czasu. Natomiast, gdy nie ma go za wiele, obowiązkami domowymi dzieli się ze sławnym mężem, Januszem Józefowiczem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Natasza Urbańska jest bardzo zajęta. "Nie mam czasu na wychodzenie wieczorne"

Natasza Urbańska podkreśliła, że nie ma specjalnej recepty na to, jak połączyć wszystkie swoje aktywności zawodowe oraz sprawy prywatne w jednym czasie. Z tego właśnie względu z mniej ważnej części z nich po prostu rezygnuje.

- To kwestia wyborów. Nie mam czasu na wychodzenie wieczorne, nie uczestniczę w tzw. ściankach czy eventach, bo nie mam na to czasu. Nie stać mnie na to, żeby poświęcać tym ludziom czas, bo chcę go poświęcić mojej córce. Ona dojrzewa, dorasta i chcę być przy niej. Chcę, żeby miała poczucie bezpieczeństwa, bo to ją będzie budowało później na życie. Ja tak miałam z moim tatą i wiem, że ona tego potrzebuje. Chciałam widzieć te wszystkie jej etapy i być świadkiem tego wszystkiego i z nią też dojrzewać - mówiła ze wzruszeniem.

Aktorka przyznała, że już dawno wyznaczyła sobie w życiu priorytety.

- To nie jest tak, że łapie się wszystkie sroki za ogon. Trzeba się zdecydować i zrobić sobie dokładną rozpiskę, co i kiedy dokładnie się dzieje. To ustalanie logistyczne naszej rodziny, jak zorganizować ten czas, żeby każdy usiał i zjadł razem zupę, bo to jest dla nas bardzo ważne. Zresztą... Przed chwilą miałam telefon z pytaniem, kiedy będę na zupkę (śmiech) - opowiadała.

Natasza Urbańska dodała po chwili, że bardzo pilnuje poczucia rodzinności w swoim domu.

- To są małe rzeczy, ale to ważne, by ich pilnować i nie myśleć tylko o sobie, przez moją karierę, przez męża, tylko filtrować to wszystko. Jesteśmy rodziną, każdy ma swoją pracę, bo przecież Janusz też tworzy swoje spektakle, Kalina ma szkołę, ale są rzeczy ważne i ważniejsze - podkreśliła.

Natasza Urbańska o podziale obowiązków z mężem. "On świetnie się odnajduje"
Natasza Urbańska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o podziale obowiązków w jej domu. Aktorka, która jest bardzo zapracowana, zapewniła, że częścią z nich dzieli się ze swoim mężem, Januszem Józefowiczem. Reżyser odrabia z ich córką lekcje, a czasem nawet poda zupę dla całej rodziny. - To się zmieniło na przestrzeni czasu - zapewniła.

Natasza Urbańska o podziale obowiązków z mężem. "On świetnie się odnajduje"

Natasza Urbańska otworzyła się także w kwestii podziału obowiązków i okazuje się, że obecnie razem z Januszem Józefowiczem dzielą się zadaniami domowymi. Jednak nie zawsze tak było.

- To się zmienia na przestrzeni czasu. Dziś to mój mąż zupkę podawał i jestem ciekawa, jak to wyglądało (śmiech). On świetnie się w tym odnajduje i kiedy ja nie mam czasu odrobić z Kalinką lekcji, to Janusz to robi. Wtedy zacieśniają się więzi. Czasem rozmawiam z Januszem: "Chodź, pojedziemy z Kalinką". Ona też potrzebuje tych rodziców, potrzebuje rozmowy, ale także rówieśników, żeby się powygłupiać. Staramy się znaleźć taki złoty środek i dzielić się tymi obowiązkami - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości