Natasza Urbańska zdradziła, jak spędzi Walentynki. Odpowiedź zaskakuje

Natasza Urbańska opowiedziała nam jak spędzi walentynki
Natasza Urbańska opowiedziała nam jak spędzi walentynki
Źródło: MWMEDIA
Walentynki zbliżają się wielkimi krokami i wiele par zaczyna już przygotowania do tego niezwykłego dnia. Zapytaliśmy Nataszę Urbańską czy wraz z Januszem Józefowiczem obchodzą święto zakochanych. Gwiazda w rozmowie z nami zdradziła, że mają do tego nietypowe podejście.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz pomimo dzielącej ich różnicy wieku ośmiu lat uchodzą za zgrane małżeństwo. Gwiazdorska para stanęła na ślubnym kobiercu w 2008 roku. W tym samym roku urodziła się też córka pary Kalina. Natasza Urbańska od lat odnosi sukcesy w mediach. Gra w znanych produkcjach filmowych oraz tworzy przeboje.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Natasza Urbańska o relacji z Januszem Józefowiczem, wspólnym życiu i pracy
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natasza Urbańska zdradziła, jak spędzi walentynki

Natasza Urbańska niedawno przeszła sporą wizerunkową metamorfozę w związku ze zbliżającą się premierą nowego singla "Lift u up", który ukaże się już 15 lutego. O tym, jak najbliżsi gwiazdy zareagowali na wspomnianą zmianę, pisaliśmy tutaj.

Teraz postanowiliśmy zapytać Nataszę Urbańską, czy pomimo nadchodzącego pracowitego czasu wraz z mężem Januszem Józefowiczem będą obchodzić "święto zakochanych". Gwiazda opowiedziała nam o swoich planach na 14 lutego 2023 roku.

"My z mężem bardzo często robimy sobie mini walentynki, robiąc sobie 2-3 dniowe wypady z Polski. Nie przywiązujemy się do daty 14 lutego, tym bardziej że spędzimy ten dzień na scenie w teatrze z naszymi widzami" - powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Natasza Urbańska.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są zgranym małżeństwem
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są zgranym małżeństwem
Źródło: MWMEDIA

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz - historia miłości

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz poznali się, gdy aktorka miała 17 lat, natomiast dopiero znacznie później narodziło się między nimi uczucie. 6 sierpnia 2008 roku gwiazdorska para stanęła na ślubnym kobiercu. W tym samym roku powitali na świecie swoją córkę Kalinę.

Mimo iż na samym początku ze względu na dużą różnicę wieku niewielu dawało im szansę, to z biegiem czasu Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz udowodnili, że ich miłość jest w stanie pokonać nie takie przeszkody.

Pomimo upływu lat Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz cały czas tworzą zgrane małżeństwo. Artystka w udzielanych wywiadach zawsze wypowiada się na temat swojego męża z duży szacunkiem. Często określa go mianem jej nauczyciela oraz autorytetem. Dłużnym nie pozostaje jej mąż, który na temat Nataszy Urbańskiej w mediach również wypowiada z dużą dozą szacunku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości