Nie żyje Adam Rich znany ze "Słonecznego patrolu". Tragiczne życie dziecięcej gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Nie żyje aktor znany ze "Słonecznego patrolu"

Adam Rich zmarł 7 stycznia 2023 roku w Los Angeles. Jego kariera zaczęła się w wieku ośmiu lat, gdy po raz pierwszy pojawił się w serialu sensacyjnym sci-fi u boku aktorki Farrah Fawcett. Odnosił sukcesy jako dziecięcy aktor, po czym jego kariera zwolniła, a gwiazdor zmagał się z kolejnym uzależnieniem.

Adam Rich ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak: "Eight Is Enough", "Code Red", "Fantasy Island". Znalazł się na liście 100 największych dziecięcych gwiazd VH1 – zajął 73. miejsce. Nie założył rodziny. Odszedł w wieku 54 lat. Fani spekulują na temat przyczyny jego śmierci. Gwiazdor miał problemy z prawem oraz uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku
Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku

Nie żyje Adam Rich znany ze "Słonecznego patrolu"

W mediach społecznościowych pojawiły się informacje o śmierci aktora. Jeden z członków rodziny Adama Richa potwierdził smutną wiadomość w rozmowie z "TMZ".

Adam zmarł w swoim domu w Los Angeles, a policja nie znalazła znamion przestępstwa

Gwiazdor zmagał się z uzależnieniami. Uczestniczył w kilku kuracjach odwykowych, ale nie umiał odejść od nałogów. W stanie Kalifornia, gdzie mieszkał, kilkukrotnie popadał w konflikt z prawem. Adam Rich po kilkunastu latach pracy w show-biznesie postanowił zakończyć swoją karierę. Wyznał, że nigdy nie chciał zostać celebrytą.

Nie żyje Adam Rich. Sukcesy dziecięcego aktora

Adam Rich urodził się 12 października 1968 roku w Brooklynie, miał brata. Po debiucie w serialu "Sześciomilionowy dolarowy człowiek" stał się dziecięcą gwiazdą z potencjałem na przyszłość. Zanim w życiu młodego aktora pojawiły się problemy, jego kariera zapowiadała się naprawdę obiecująco. Jego talent doceniono w operze mydlanej "Osiem to wystarczająco" za którą dwukrotnie zdobył nagrodę dla Młodego Artysty w Los Angeles. Z kolei w dramacie kryminalnym "The Zertigo Diamond Caper" wcielił się w ślepego chłopca oskarżonego o kradzież największego diamentu.

Nie żyje Adam Rich
Nie żyje Adam Rich znany ze "Słonecznego patrolu" Nie żyje Adam Rich Źródło: Michael Ochs Archives

"Jeździliśmy motocyklami do Rock Store w Malibu. Myślę, że to była jedna z jego ulubionych rzeczy. Uwielbiał sport, zwłaszcza Dodgersów. Wiedziałem, że zawsze mogę do niego zadzwonić i porozmawiać o grze, która była w telewizji [...] Mam nadzieję, że masz teraz spokój" - napisał na Facebooku przyjaciel zmarłego aktora.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Pixabay.com

Pozostałe wiadomości