Niezwykłe zaręczyny na koncercie Dawida Kwiatkowskiego. Pokazał nagranie

Na jego koncercie zaręczyły się fanki
Dawid Kwiatkowski opowiedział o niezwykłej chwili
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Dwie fanki zaręczyły się podczas koncertu Dawida Kwiatkowskiego. Piosenkarz był bardzo wzruszony tą sytuacją i opisał ją na Instagramie. Pokazał też zdjęcie ze świeżo upieczonymi narzeczonymi i wsparł społeczność LGBT.

Dawid Kwiatkowski to jeden z największych idoli młodego pokolenia. Na koncerty wokalisty przychodzą prawdziwe tłumy, a on sam wykorzystuje swoją popularność do mówienia o ważnych społecznie sprawach, jak na przykład tolerancja. Dawid Kwiatkowski niejednokrotnie wspierał ze sceny społeczność LGBT, raz nawet podczas koncertu założył tęczową flagę. Gwiazdor podkreśla, że w miłości płeć nie gra roli i swoje piosenki kieruje do wszystkich. Teraz był świadkiem niezwykłego wydarzenia.

Dwie fanki zaręczyły się podczas koncertu Dawida Kwiatkowskiego

Podczas ostatniego koncertu Dawida Kwiatkowskiego doszło do niecodziennych zaręczyn. "Tak" powiedziały sobie dwie jego fanki, co nie umknęło uwadze samego piosenkarza. Dawid Kwiatkowski zrobił sobie z kobietami zdjęcie i napisał wzruszający post na Instagramie.

"Nicole i Kamila zaczęły nowy etap w swoim życiu na naszym koncercie. Kamila powiedziała TAK! Dziewczyny, jeszcze raz… pamiętajcie! Jak coś się spieprzy, to ratujemy, a nie wymieniamy na nowe. Jesteście wspaniałe, a wasza miłość wielka - to czuć, od razu. PS: raduje mnie widok wszystkich ludzi w różnym wieku i różnej płci dookoła dziewczyn, którzy szczerze się uśmiechają i ronią łzy wzruszenia - dla takich ludzi chcę śpiewać! Love is love" - podkreślił.

Fani byli bardzo poruszeni.

"To jest niesamowite… Kolejny dowód na to, że idąc na twój koncert, niby wiesz, czego się spodziewać, ale finalnie to jest jedna wielka niespodzianka nawet dla samego ciebie";

"To chyba marzenie każdego artysty, żeby doświadczyć czegoś takiego na własnym koncercie";

"Twoje koncerty to takie moje bezpieczne miejsce" - pisali internauci.

Piotr Głowacki opowiedział o planach na dziesiątą rocznicę ślubu. Będzie nietypowo
Piotr Głowacki i jego żona Agnieszka Marek w listopadzie będą świętować dziesiątą rocznicę ślubu. Aktor zdradził plany na tę wyjątkową okazję. Wielu się może ździwi

Dawid Kwiatkowski: Ciężko mi było śpiewać po tym wszystkim

Warto podkreślić, że niektórzy z fanów byli świadkami zaręczyn i podzielili się w sieci swoimi odczuciami. 

"To było tak cudowne i cieszę się niesamowicie, że mogłam w tym uczestniczyć. Nie mogłam powstrzymać łez wzruszenia, jak wspaniale, że tak ważne wydarzenia ludzi mogą dziać się na twoich koncertach. Dziewczyny – jesteście wspaniałe, a wasza miłość oplotła nasze serca w ten dzień niesamowicie mocno";

"Wzruszyłam się, oglądając to... Przecież to musi być tak piękne uczucie spotkać osobę, która chce dzielić z tobą już każdy dzień";

"Być świadkiem takich zaręczyn, pięknie!" - pisali.

Pod jednym z komentarzy głos ponownie zabrał Dawid Kwiatkowski, który przyznał, że zaręczyny fanek były dla niego wielkim przeżyciem.

"Tak ciężko było mi śpiewać po tym wszystkim. Miałem ochotę usiąść i wzruszać się przez kilka godzin…" - przyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości