Nowe wstrząsające fakty o życiu księcia Andrzeja. "Powinien mieć w sypialni obrotowe drzwi"

Książe Andrzej
Nowe fakty o życiu Księcia Andrzeja
Źródło: Getty Images Europe
Nowy dokument o księciu Andrzeju ujawnia nieznane dotąd fakty o jego życiu. Paul Page, były oficer rodziny królewskiej, w nowym filmie zdradził, jakim szefem był książę Andrzej i co działo się w każdej nocy w królewskiej komnacie. Będzie zaskoczeni.

"Prince Andrew: Banished" to najnowszy film dokumentalny o księciu Andrzeju. Dowiadujemy się z niego, jak syn królowej Elżbiety II często zmieniał partnerki seksualne. Co więcej, w swojej komnacie gościł kobiety z różnych klas społecznych, które często zostawały u niego na noc. Teraz na jaw wyszła prawda o jego romansach, które wyjawił były oficer królowej rodziny.

czt_25
"Różyczka 2". Magdalena Boczarska o podwójnej roli w filmie
Źródło: "Co Za Tydzień"

Książę Andrzej był seksoholikiem. "W komnatach księcia było mnóstwo kobiet"

Syn królowej Elżbiety II nie miał łatwego charakteru. Z relacji bliskich współpracowników rodziny królewskiej wynika, że książę Andrzej uważał, że wszystko, co ma, mu się po prostu należy, bo jest księciem. Chętnie korzystał z luksusowych komnat w Royal Lodge w Windsorze.

Nowy film o życiu księcia Yorku ujawnia, że zdradzał on swoją żonę, kiedy byli jeszcze w separacji. Po rozwodzie zaś prowadził bardzo bujne życie seksualne.

"Już w trakcie separacji ze swoją żoną Sarą Ferguson, w komnatach księcia pojawiało się mnóstwo kobiet. Kiedyś żartowaliśmy, że powinien mieć w swojej sypialni obrotowe drzwi. Co drugi dzień widziałem nowe twarze"- zdradził w filmie Paul Page, oficer królewskiej rodziny.

Książę Andrzej, jak mówi Paul Page, traktował ludzi bez szacunku i był w stanie zrobić wszystko, aby dostać to, czego chce. Pracownik pałacu wspomina jedną z rozmów, jaką syn księcia Filipa przeprowadził ze służbą, kiedy nie chcieli wpuścić jednej z kobiet do pałacu.

"'Daj jednego z oficerów do telefonu' - powiedział książę Andrzej. Wtedy mój kolega wziął telefon i syn królowej Elżbiety II wykrzyczał na głos: 'Słuchaj mnie, ty tłusty d**ku. Jeżeli nie wpuścisz mojego gościa, zejdę do ciebie'" - dodał.

Los księcia Andrzeja

W 2019 roku na jaw wyszła afera seksualna, w którą był uwikłany książę Andrzej. Syn królowej Elżbiety II został oskarżony o napaść seksualną na 17-letniej dziewczynie Virginii Giuffre. W sprawę zamieszany był też amerykański przestępca seksualny Jeffrey Epstein.

Książę Andrzej konsekwentnie nie przyznawał się do winy. W listopadzie 2019 roku, aby nie budzić podejrzeń, postanowił wycofać się z życia publicznego i pełnienia królewskich obowiązków. Organizacje, którym patronował syn księcia Filipa, w większości zdecydowały się na zakończenie współpracy z nim. Aktualnie książę Andrzej przebywa w Royal Lodge w Windsorze.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o Brytyjskiej Królewskiej Rodzinie:

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości