Ola Żuraw zaręczyła się w wyjątkowym miejscu. "To było tak zaskakujące"

Ola Żuraw podczas sesji w programie "Top Model"
Ola Żuraw zaręczyła się
Źródło: x-news
Ola Żuraw pochwaliła się na Instagramie radosną nowiną. Uczestniczka 4. edycji "Top Model" zaręczyła się ze swoim młodszym partnerem w górach. Była modelka pokazała piękny pierścionek z czarnym oczkiem. Internauci jej gratulują. 

Ola Żuraw dała poznać się szerszej publiczności dzięki udziałowi w 4. edycji programu "Top Model". Od tego czasu była modelka jest aktywna w mediach społecznościowych, w których obserwuje ją już prawie 350 tys. fanów.

Ola Żuraw - kim jest?

Prywatnie jest właścicielką kilku firm i nie zajmuje się już modelingiem, a czas wolny poświęca swojej czteroletniej córce Apolonii. Od kilku miesięcy influencerka zaczęła spotykać się z młodszym od siebie partnerem i jak sama mówiła na Instagramie, mimo że wiele osób odradzało jej ten związek, to właśnie w nim czuje się najszczęśliwsza.

Jej partner bardzo szybko złapał dobry kontakt z małą Polą i para ma już wiele wspólnych planów na przyszłość w tym... ślub. Ola Żuraw już jakiś czas temu poinformowała internautów, że wraz z ukochanym zamierzają się pobrać, aby stworzyć szczęśliwą rodzinę i nie potrzebują do tego zaręczyn.

Ola Żuraw zaręczyny

Jak się okazało, jej partner postanowił jednak zmienić plany i podczas romantycznego wyjazdu w góry, oświadczył się Oli Żuraw. O wszystkim wzruszona influencerka poinformowała na Instagramie.

"Chyba jednak warto było wyjść w te góry... Nad życie!" - napisała.

Wiele internautów zastanawiało się, dlaczego Ola Żuraw zdecydowała się na ślub bez zaręczyn. Wyjaśniła, że bardzo poważnie podchodzi do związku i oboje chcą stworzyć kochającą się rodzinę.

"Gdybym miała kiedykolwiek obstawić w jakim miejscu/czasie/okolicznościach odbędą się zaręczyny, nigdy w życiu nie pomyślałabym, że będzie to jaskinia, do której prowadziła ekscytująca i bogata w przepiękne widoki droga. To było tak zaskakujące, i tak nietypowe, a jednocześnie NASZE, bo kto jest zaskoczony zaręczynami skoro data ślubu już wybrana — nikt inny JA! Jaskinia Obłazkowa to nasze miejsce (...) Na zawsze zapamiętam ten pobyt!" - czytamy.

Życzymy im wszystkiego dobrego!

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości