Olga Bołądź niedługo urodzi. W zabawny sposób opowiedziała o dolegliwościach

Olga Bołądź niedługo urodzi. W zabawny sposób opowiedziała o dolegliwościach
Olga Bołądź niedługo urodzi. W zabawny sposób opowiedziała o dolegliwościach
Źródło: MWMEDIA
Olga Bołądź przygotowuje się do porodu. W marcu aktorka poinformowała, że jest w 8. miesiącu ciąży, a to oznacza, że drugie dziecko pojawi się na świecie już niedługo. W związku z tym Olga Bołądź postanowiła pożalić się na ciążowe przypadłości, które jej doskwierają.

Olga Bołądź jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Ma na koncie liczne role filmowe i serialowe, za które pokochali ją fani z całego kraju. Niedawno aktorka poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Olga Bołądź ma 9-letniego syna z poprzedniego związku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

KRUPA_CZT_PROBLEMY
Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Olga Bołądź jest w ciąży. Aktorka zaprezentowała brzuszek na ściance

Olga Bołądź od jakiegoś czasu związana jest z Jakubem Chruścikowskim. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie w 2021 roku, czym wywołała niemałe zamieszanie w mediach. Jak się okazuje, teraz zakochani spodziewają się dziecka. Na jednym z publicznych wydarzeń Olga Bołądź zaprezentowała się w obcisłej, połyskującej sukience, w której wyeksponowała ciążowy brzuszek.

Nad wyglądem artystki czuwała stylistka Karolina Domaradzka, która zdradziła, że aktorka spodziewa się dziecka. Internauci z miejsca ruszyli z gratulacjami, zasypując media społecznościowe gwiazdy gratulacjami i komplementami. Olga Bołądź dziękowała za pochlebne słowa i jednoznacznie potwierdziła, że niedługo jej rodzina powiększy się o nowego członka.

W ciągu ostatnich miesięcy aktorka niejednokrotnie prezentowała ciążowe krągłości. W mediach społecznościowych nie zabrakło zdjęć pochodzących z sesji zdjęciowych, a także relacji z codziennych przygotowań do przyjścia na świat maluszka.

Olga Bołądź o ciążowych dolegliwościach

Niedawno w rozmowie z "Vivą!" zdradziła, jak znosi ciążę. Olga Bołądź długo ukrywała tę informację przed mediami i fanami. Początkowo wiedzieli tylko najbliżsi.

"Skupiam się na przeżywaniu tego stanu bardzo świadomie. Po prostu się cieszę. Czerpię radość z każdego tygodnia. Czytam, śledzę, na jakim etapie rozwoju jest dziecko. To mi daje poczucie bezpieczeństwa i ogromną radość" - mówiła.

Aktorce zależało na zatrzymaniu informacji jak najdłużej dla siebie. Chciała oddzielić życie prywatne od zawodowego.

"Przez kilka miesięcy tylko rodzina i przyjaciele wiedzieli, że jestem w ciąży, na planie i w teatrze nikomu nie mówiłam. Długo nic nie było widać, więc nie miałam problemu. Uważałam, że tak powinnam. Że to jest moja prywatna sprawa. Mój skarb. Działałam w zgodzie ze sobą, chroniąc prywatność i moje dziecko. Mocno oddzielałam życie osobiste od zawodowego" - powiedziała. Niedługo na świecie pojawi się kolejny potomek gwiazdy. Aktorka co jakiś czas informuje internautów, co u niej słychać. Niedawno postanowiła zażartować z ciążowych dolegliwości. Okazuje się, że w ostatnim czasie spuchła jej twarz. Olga Bołądź podkreśliła to jeszcze bardziej, wydymając usta do zdjęcia.

"W ciąży ma się duży nos i duże usta. Nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja mam mieszane uczucia" - napisała.

Olga Bołądź o ciążowych dolegliwościach
Olga Bołądź o ciążowych dolegliwościach
Olga Bołądź o ciążowych dolegliwościach
Źródło: Instagram @olgaboladz_official
Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości